Jste zde

ARaP: impulz pro upgrade kvalifikace má číslo devět

Aktuální ročník konference ARaP 2013 (Automatizace, Regulace a Procesy), pořádané již od roku 2005, organizátoři připravují na čtvrtek a pátek 21. a 22. listopadu 2013. Místem konání se stalo konferenční centrum Fakulty strojní ČVUT v Praze Dejvicích.
Přední technickou konferenci v oboru automatizace, která se chce více otevřít odborníkům z praxe a také učitelům odborných škol a ještě přitom posloužit potřebám jejich celoživotního vzdělávání, pořádá Ústav přístrojové a řídicí techniky Fakulty strojní ČVUT ve spolupráci s Ústavem techniky prostředí a Českomoravskou společností pro automatizaci. Vzhledem k tomu, že si to obor automatizace žádá, měla by být podle slov organizátorů „impulzem pro upgrade jejich kvalifikace“.
 
Ústředními náměty letošního ročníku budou mimo jiné automatizace budov a jejich „chytré“ řízení, umělá inteligence využitá v praxi nebo inteligentní senzorika, principy a možnosti využití. Přihlášky s referátem lze zasílat až do 30. září 2013. Ostatní jsou alespoň srdečně zváni k účasti.
 
Podrobnější informace naleznete na stránkách www.arap.cz (zdroj).
 
Hodnocení článku: