Jste zde

Proč splynout s davem aneb SAM D20 se vymezuje

Možnost zúčastnit se hodinového webového semináře Atmelu s názvem „Introducing Atmel’s new SAM D20 ARM Cortex-M0+ based MCU series“ budete mít již tento čtvrtek 26. září 2013.
Řada mikrokontrolérů (MCU) SAM D20 od Atmelu, založených na jádru ARM® Cortex®-M0+, staví na inovacích, které se nyní úročí v oblasti embedded Flash mikrokontrolérů (na HW serveru jste mohli číst ARM Cortex-M0+: v srdci všeho chytrého i propojeného). Dle svých slov totiž výrobce nestanovil pouze nové měřítko v otázce flexibility a jednoduchosti nasazení, ale rovněž zde spojuje výkonnost a energetickou účinnost MCU s jádrem ARM Cortex-M0+ společně s optimalizovanou architekturou a souborem periférií. Díky obvodům série SAM D20 by se tak měl do rukou vývojářů dostat „tak trochu jiný“, cenově přijatelný mikrokontrolér univerzálního ražení, vhodný pro nejrůznější nízkopříkonové aplikace z průmyslového nebo též spotřebního sektoru.
 
Svůj názor si ostatně můžete udělat sami – program webináře se bude již zítra odvíjet od čtveřice základních bodů. Po úvodním přehledu řady SAM D20 následují základní vlastnosti které rodinu obvodů odliší, zmínka o cílových aplikacích a v neposlední řadě nelze zapomenout ani na dostupnost a podporu ze strany distributora, společnosti EBV. Na akci se můžete registrovat zde.
 
 

Download a odkazy:

 
 
Hodnocení článku: