Jste zde

Seminář Podnikání bez bariér

BRNO, 9. 8. 2008: Dvouhodinový seminář formou panelové diskuse se zaměřením na identifikaci překážek, které z pohledu českých podnikatelů přetrvávají na vnitřním trhu, připravili Svaz průmyslu a dopravy ČR a CEBRE – Česká podnikatelská reprezentace při EU v rámci odborných doprovodných programů při 50. Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně (15.-19.8.2008). Seminář se uskuteční 17.9.2008 v Business Centru pavilonu E.

 

Na panelu vystoupí zástupci podnikatelské sféry a experti na danou problematiku. Hlavními tématy diskuse budou implementace směrnice o službách, ochrana práv a průmyslového vlastnictví a problematika norem a standardizace v Evropské unii.

spcebre

Cílem setkání je informovat české podnikatele o připravovaných návrzích na evropské úrovni dotýkajících se podnikatelské prostředí a získat zpětnou vazbu ohledně překážek, s nimiž se podnikatelé setkávají při realizaci aktivit na vnitřním trhu Unie.

Zástupci podnikatelské sféry a experti na danou problematiku budou diskutovat zejména o implementaci směrnice o službách, ochraně práv a průmyslového vlastnictví a problematice norem a standardizace v Evropské unii.

Seminář je realizován v rámci cyklu workshopů a seminářů, jejichž výstupem bude zpracovaná analýza identifikovaných bariér vnitřního trhu.

Účast na semináři je možná po vyplnění přihlášky do 12. září 2008 a jejím zaslání na adresu: mtrublova@spcr.cz

msv 2008bvv

Hodnocení článku: