Jste zde

Farnell nabízí osciloskopy InfiniiVision X-Series od Agilent Technologies

Osciloskopy InfiniiVision X-Series jsou konstruovány tak, aby uživateli přinesly nejvyšší hodnotu, funkčnost a výkon ve své třídě. Se svými 26 modely od 70 MHz do 500 MHz může řada uspokojit inženýry i techniky, ať už hledají modely základní nebo pokročilejší.

Společnost Farnell, přední multikanálový distributor elektronických a průmyslových součástek, oznámila, že nabízí osciloskopy budoucnosti řad InfiniiVision 3000 a 2000 X-Series od Agilent Technologies. Kromě toho je k dispozici i Bryan Thompson, veterán z firmy Agilent Technologies s 25letou praxí v oblasti testování a měření, aby v rámci komunity element14, spolupracující se společností Farnell, odpověděl na otázky o této nové, inovativní řadě.

 
Osciloskopy InfiniiVision X-Series jsou konstruovány tak, aby uživateli přinesly nejvyšší hodnotu, funkčnost a výkon ve své třídě. Se svými 26 modely od 70 MHz do 500 MHz může řada uspokojit inženýry i techniky, ať už hledají modely základní nebo složitější. Nové osciloskopy InfiniiVision X-Series jsou navrženy s přelomovou technologií, kterou umožnil 90 nm CMOS ASIC zvaný MegaZoom IV, který při stejných nákladech poslouží ve více osciloskopech.
 
 

S více osciloskopy uživatelé mohou:

  • Vidět více (z hlediska měřených signálů i rozlišení na časové ose) na největším displeji ve své třídě (8,5“ WVGA), s největší hloubkou paměti (až 4 Mpts) a nejrychlejší obnovou průběhů (až do 1 milionu zobrazení za sekundu).
  • Udělat více s výkonem čtyř přístrojů v jednom: Osciloskopem, logickým analyzátorem, vestavěným funkčním generátorem WaveGen a analyzátorem protokolů.
  • Získat více v ochraně svých investic jediným osciloskopem, který je možné plně aktualizovat (včetně šířky pásma).
 
„Tato řada nabízí našim zákazníkům v oblasti vzdělávání a také konstrukce elektronických zařízení špičkový osciloskop za rozumnou cenu“, podotýká Mike Buffham, ředitel managementu produktů a dodavatelů firmy Farnell. „Jsme nadšeni, že můžeme nabídnout tyto přelomové nové přístroje a těšíme se na spolupráci s předním dodavatelem, jakým společnost Agilent Technologies bezesporu je.“
 

Download a odkazy:

 
Hodnocení článku: