Jste zde

InstrumentStudio - zjednoduší vývoj automatizovaných testovacích systemů

National Instruments představuje software InstrumentStudio nejen pro NI PXI modulární přístroje. InstrumentStudio vylepšuje interaktivní model, čímž se ladění testů stává více intuitivní.  Inženýři v leteckém, automobilovém a polovodičovém průmyslu mohou těžit z efektivnějšího pracovního postupu pro vývoj testovacího systému.

InstrumentStudio představuje nový koncept předního panelu, který se skládá z několika nástrojů pro jednotlivá měřící zařízení. Inženýři tak mohou zachytit screenshoty a výsledky měření v jednom obrázku hned z několika měření současně. Konfiguraci obrazovky lze uložit a sdílet ji s kolegy. Tato vlastnost poskytuje technikům snadnou opakovatelnost testů.

Zkušení inženýři mohou sledovat chování PXI nástrojů pomocí InstrumentStudio, zatímco testovací sekvence se provádějí paralelně. To pomáhá zjednodušit proces ladění. Prostřednictvím této vzájemné komunikaci – s programovacím prostředím a zkušebními sekvencemi se InstrumentStudio stává důležitou součástí komplexního pracovního postupu a pomáhá inženýrům naplno využít možnosti přístrojů PXI. InstrumentStudio umožňuje ještě jednodušší používání nástrojů NI PXI - od počátečního nastavení až po ladění celého systému.

InstrumentStudio je nejnovějším doplňkem celého portfolia NI, které obsahuje nepřeberné množství sw a hw nástrojů pro jakékoliv měření v různých fázích pracovního procesu. Od vývoje až po výrobní testy na konci linky. Kombinace LabVIEW a softwaru pro správu testů TestStand pomáhá zvýšit produktivitu testovacích a validačních laboratoří v mnoha průmyslových odvětvích.  InstrumentStudio je součástí nákupu nástroje NI PXI. Inženýři si mohou také stáhnout bezplatný software na stránkách National Instruments.

Co je to InstrumentStudio?

http://www.ni.com/en-gb/shop/electronic-test-instrumentation/application-software-for-electronic-test-and-instrumentation-category/instrumentstudio.html

Podporovaná zařízení:

http://www.ni.com/documentation/en/instrumentstudio/latest/instudiohelpmanual/supported-devices/

 

 

 

Hodnocení článku: