Jste zde

Jak naprogramovat UniTFTs displej od Electronic Assembly?

Designéři často podceňují nároky na grafický výkon a náročnost designu displejů, což následně vede k nedostatečnému výkonu. O programovatelných uniTFTs displejích v SOS electronic již psali, nicméně tyto malé displeje natolik zaujaly, že požádali výrobce o interaktivní webinář.

Technickým inženýrem v Electronic Assembly je Sven Jenschur, s displeji pracuje již několik let. Je dlouholetým poradcem při správném výběru displeje a byli jsme si jisti, že dobře poradí i účastníkům. Série uniTFTs je unikátní série inteligentních displejů s minimálními nároky na zkušenosti designéra. Věděli jste, že inteligentní dotykové displeje v mini formátu se vyrábějí ve velikosti již od 2“ do 4,3“? Prohlédněte si krátké video, kde vám Sven ukáže, jak vypadají reálně ty nejzajímavější displeje ze sortimentu.

Pokud jste již o krok dále, určitě vás zajímá nejen to, jak budou displeje vypadat ve vašem zařízení, ale také jaké jsou jejich největší přednosti. V následujícím 5 minutovém videu jsou shrnuty funkce a vlastnosti jednotlivých displejů i místa, kde se EA displeje aplikují nejčastěji.

Vybrané moduly z rodiny malých inteligentních displejů série uniTFTs najdete v našem skladovém sortimentu. Jiné verze vám rádi zajistíme na objednávku.

Vývojáři Electronic Assembly vytvořili uživatelsky přívětivý program uniTFTDesigner. Je to softwarový nástroj pro snadné a úspěšné využití displejů série uniTFT Electronic Assembly. Najdete jej na stránkách Electronic Assembly, je pro vás volně přístupný. Vyzkoušejte jej. (Budete k němu potřebovat i „Driver for USB“.)

Pokud ještě přemýšlíte a váháte, v následujícím videu vám Sven ukáže, jak je možné s programem jednoduše a rychle pracovat a využít jej pro své projekty.

Prohlédněte si video

Zůstaly vám nezodpovězené otázky? V SOS electronic je rádi zodpoví na adrese info@soselectronic.cz.

Download a odkazy:

 

Hodnocení článku: