Jste zde

Přidejte za vynikající cenu zvuk do svých zařízení

Spolehlivé reproduktory nemusí být drahé. Vhodným příkladem univerzálního reproduktoru za přijatelnou cenu, vhodného i do méně příznivých podmínek, je typ K50/8 od společnosti VISATON.
K50/8 patří mezi 5 cm (2“) reproduktory se zvýšenou odolností, určené pro průmyslové použití - krytí IP65 (ze strany membrány po zabudování do vhodné skříňky) hovoří za vše. Plastová membrána z mylaru, odolná vůči UV záření, a kovový koš zaručují dlouhodobě stabilní vlastnosti reproduktoru v širokém rozsahu pracovních teplot.
 
 
Měnič hravě zvládá to, k čemu je určen - reprodukci hlasu a různých zvuků v širokém frekvenčním rozsahu (pochopitelně kromě nejnižších a nejvyšších kmitočtů). K50 plní i další požadavek, důležitý pro většinu aplikací - malou stavební hloubku - pouze 17 mm. Podobně jako většina malých reproduktorů bude též K50 i při vyšších frekvencích (-5dB/90°/8000 Hz) prakticky všesměrový.
 
 
Díky malým rozměrům, nízkému profilu, odolnosti a v neposlední řadě též výhodné ceně je K50 vhodným komponentem pro zvukový výstup různých zařízení, jako např. audio vrátný, výtahy, stroje a ovládací panely. K50 a mnohé další komponenty Visaton drží distributor, společnost SOS electronic, skladem. V případě zájmu i o neskladové typy pište na info@soselectronic.cz.
 
 
 
 

Základní vlastnosti a výhody:

 
  • univerzální reproduktory pro průmyslová zařízení
  • mylarová membrána, odolná vůči UV, a kovový koš
  • teplotní rozsah -25 až +70 °C
  • vhodný pro venkovní prostředí, IP65
  • vyrovnaná frekvenční charakteristika
  • výborný poměr cena / užitné vlastnosti
 
 

Download a odkazy:

 
 
Hodnocení článku: