Jste zde

Profík nebo kutil? Máte na výběr

Nikdo neví, kdy bude potřebovat odolný přístroj sloužící za jakéhokoliv počasí. Je tady VC-400 E. A na vše ostatní postačí VC-100.

VC-100 - Ideální pro domácnost a hobby

Řada VC 100 je určena pro všechny měřicí úlohy v domácnosti a hobby odvětví, stejně jako ve vstupní oblasti pro profesionální úkoly až do kategorie CAT III 600 V.
V závislosti na požadavcích jsou k dispozici zařízení s ručním nebo automatickým výběrem rozsahu a rozsah zobrazení od 2000 do 4000.
Všechny modely řady VC-100 dokáží měřit napětí jak ve stejnosměrném tak ve střídavém režimu. Měření odporu je samozřejmostí na rozdíl od měření kapacity a frekvence, což nám nabízí nejvýkonnější přístroj z řady VC-100 a to VC-175.
U VC-175 můžeme vidět i několik praktických funkcí jako je svítilna nebo svítící displej.

       

VC-400 E - Ideální pro řemeslníky či těžkou práci.

Vysoce robustní řada multimetrů, která je odolná vůči prachu a vodě (IP 65)

Měřidla lze snadno ukládat na vlhkých místech (jako jsou garáže), protože vnitřní elektronika je dokonale chráněna před vlhkostí. Všechny přístroje vydrží pád z výšky 2m. Celá řada VC-400 dokáže měřit jak stejnosměrnou tak střídavou složku jak u napětí  tak i u proudu.  Kvalitnější a pohodlnější nastavení pro měření nám zde pomáhá známá funkce TrueRMS a Auto Range. 

Přístroj VC-460 E nám nabízí 1kHz nízko pásmový filtr či současné zobrazení dvou naměřených hodnot.

V případě zájmu o produkty značky Voltcraft nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.cz

Download a odkazy:

Hodnocení článku: