Jste zde

Svět IoT: zařízení, mikrokontroléry a zabezpečení (seminář Atmel)

Datum: 
Středa, 30. Září 2015
IoT (Internet of Things) v současnosti reprezentuje neodolatelnou příležitost změnit každý aspekt našeho života, práce nebo zábavy. Na místní, ale i celosvětové úrovni.
S malými a chytrými zařízeními pro internet věcí můžeme nejen projektovat a budovat, vyvíjet nebo řídit, ale také žít zdravější život. Samoregulující systémy umožní ve spojení s velkými daty prohloubení automatizace výroby, změnu dodavatelských řetězců i zlepšení využití nerostného bohatství.

S využitím IoT embedded systémů nabízí firma Atmel řešení pro všechny výše uvedené oblasti. Pokud se chcete o zapojení Atmelu do IoT revoluce dozvědět více, navštivte seminář o IoT zařízeních, mikrokontrolérech a zabezpečení pořádaný firmou CODICO.
 

KDY a KDE:

Středa 30. září 2015 v Praze, od 9:00 do cca. 16:00
 

TÉMA:

Podrobná technická prezentace o IoT zařízeních, mikrokontrolérech a zabezpečení přednášená experty od Atmelu. Detailní program bude včas představen.
 

REGISTRACE:

Registrovat se můžete on-line nebo prostřednictvím e-mailu (Petr Rocek)

Za účast na semináři se neplatí, ale počet účastníků je limitován. Prezentace i diskuze budou vedeny v angličtině. Na HW serveru jsme psali též Novinky Atmel pro internet věcí v roce 2015.