Jste zde

Thermal Studio automatizuje zpracování termogramů

Pokročilé dávkové zpracování videa a snímků zjednodušuje pracovní procesy a je dostupné i jako bezplatná zkušební verze ke kamerám FLIR.

Program FLIR Thermal Studio, navržený pro termografické techniky pracující s ručními termokamerami FLIR, termokamerami pro optické zobrazení plynů (OGI) a systémy bezpilotních prostředků – dronů (UAS) s termografickými kamerami, poskytuje široké možnosti zpracování a automatizace a zjednodušuje pracovní postupy a zvyšuje produktivitu uživatelů.

Program FLIR Thermal Studio nabízí nové funkce měření, pokročilé definování vzorců a uživatelské šablony pro profesionální termografické techniky. Na rozdíl od podobných programů, kde je nutné zpracovávat termogramy jednotlivě, umožňuje uživatelům zpracovávat celé dávky termogramů nebo videí na několik málo kliknutí. Technici, kteří používají program FLIR Thermal Studio ke zjednodušení zpracování termogramů, např. operátoři bezpilotních prostředků (dronů) zaznamenávající tisíce snímků při jediném průzkumu, mohou rychle editovat nebo extrahovat údaje o přehřátých místech a následně je exportovat k dalšímu zpracování.

Tento nový program dále nabízí pokročilé možnosti následného zpracování, takže uživatelé mohou rychle získat potřebný náhled na základě získaných dat. Vysoce citlivý režim a funkce slučování pixelů pro lepší zobrazení detekce plynů ze souborů .SEQ a .CSQ pomáhají technikům snadněji identifikovat úniky plynu zvidea. S využitím pokročilých funkcí měření a výpočtu pokrytí mohou technici provádějící vyhodnocení generovat zprávy z měření rychlostí až 100 stran za méně než minutu.

FLIR Thermal Studio urychluje i ty nejsložitější procesy následného zpracování termogramů a videí, včetně vícezdrojových grafů a výpočtu vzorců, exportu do různých formátů a patentované technologie multispektrálního dynamického zobrazení FLIR (MSX), která termogramy překrývá pomocí detailů snímaných vizuální kamerou. Program podporuje více než 20 jazyků a je kompatibilní s operačním systémem Windows 7, 8 a 10 bez nutnosti instalovat aplikaci Microsoft Office. Program FLIR Thermal Studio je ke stažení jako bezplatná zkušební verze nebo jako plná verze se všemi funkcemi.

http://www.flir.com/thermal-studio">www.flir.com/thermal-studio.

Hodnocení článku: