Jste zde

Ultrazvukové sensory a transceivery CUSA-TR nabízí frekvence až 400 kHz a krytí IP68

Senzory a transceivery řeší snímání a přenos signálů s úhly příjmu a vysílání od 7 do 80 stupňů a rozsahu vzdáleností 0,03 až 15 metrů v krytí pro průmyslové aplikace.

CUI Devices rozšířila produktovou řady ultrazvukových senzorů o řadu nových modelů ultrazvukových transceiverů. Tyto transceivery série CUSA-TR s krytím IP67 nebo IP68 a vysokými frekvencemi až do 400 kHz jsou dimenzovány pro aplikace vystavené vlhkosti a vlivům prostředí. 
Ultrazvukové modely transceiverů přenášejí úhly paprsku od 7 do 80 stupňů, jmenovité vzdálenosti od 0,03 do 15 metrů a provozní teploty se pohybují od -40 do 85 °C. Tyto ultrazvukové transceivery jsou umístěny v kompaktních hliníkových pouzdrech v modifikacích pro připojení s průchodkami, drátovými vývody nebo kabely s konektory. Díky kombinovaným funkcím vysílání a příjmu v jedné součástce mohou konstruktéři těžit ze zjednodušeného řešení ultrazvukového senzoru pro měření vzdálenosti, detekci objektů a snímání blízkosti.

Ultrazvukové vysílače/přijímače CUI Devices jsou dostupné okamžitě s cenami začínajícími na 3,49 USD za jednotku při 100 kusech prostřednictvím distribuce.
https://www.cuidevices.com/catalog/sensors/ultrasonic-sensors/ultrasonic-transceivers

Hodnocení článku: