Jste zde

Lamely, žebra, drážky. Krabičku 1455 NHD horké léto nepřekvapí

Nejnovější hliníková krabička Hammond bude vhodná i pro zařízení s vysokými požadavky na chlazení.
Nejnovějším přírůstkem do rodiny populárních krabiček série 1455 je extrudovaný model s příponou NHD, kde „HD“ označuje právě design odvádějící teplo (Heat Dissipating). Chlazení zde výrazně zlepšuje šest lamel (zón) s chladicími žebry. S velikostí „N“ pak bude vhodná pro DPS o velikosti „eurokarty“ (100x160 mm).
 
 

 

Možnosti osazení DPS


Jsou vskutku široké. Díky sedmi vnitřním drážkám téměř jistě najdete tu správnou pro Vaši desku. Odnímatelná čela krabičky následně zajistí DPS proti pohybu, současně je možné je upravit vrtáním / frézováním pro použití různých konektorů, spínačů, LED apod.
 
 
 

Stále to není všechno


Jelikož je tělo krabičky složeno ze dvou kusů s odnímatelnou základnou, poskytuje výborný přístup k vnitřní elektronice i v případě, kdy například nechceme vyjímat DPS z krabičky. Krabička dále obsahuje šest vnitřních a dvě venkovní „T“ drážky, umožňující instalaci různých dílů dovnitř nebo uchycení krabičky zvenku - nasunutím na montážní příruby.
 

Na objednávku Vám může distributor, společnost SOS electronic, v krátkém termínu dodat obě verze - 1455NHD1601 (natural elox) a 1455NHD1601BK (černá). Další detaily pak najdete v katalogovém listu Hammond 1455NHD. V případě zájmu o jakýkoli produkt HAMMOND pište na info@soselectronic.cz.
 
 

Základní přednosti a výhody:

 
  • krabička s integrovanými chladicími žebry
  • doporučeno pro všechny aplikace, které vyžadují zvýšené chlazení
  • vhodná pro DPS o velikosti 100 x 160 mm (Eurocard)
  • sedm vnitřních drážek
  • vnitřní i vnější „T“ drážky
  • odnímatelné čelní panely i základna
 

 

Download a odkazy:

 

 

Hodnocení článku: