Jste zde

Využili byste extra dlouhou krabičku?

Nová série hliníkových krabiček Hammond 1590BX může být řešením v případě, kdy máte relativně delší DPS.

Pojmy jako "standardní rozměry" a "standardní tvary" již možná potrápili i Vás, pokud jste začali hledat krabičku pro Vaše zařízení. Relativně obrovská nabídka krabiček od různých výrobců navozuje dojem, že určitě najdete pro Vaše zařízení tu pravou.

Nemusí to však být vždy snadné, protože přece jen se dá pozorovat něco jako "běžné tvary" krabiček. Po detailním prostudování nabídky různých výrobců zjistíte, že pro určité velikosti a tvary DPS najdete množství vhodných krabiček, ovšem pro některé je nabídka výrazně menší. To je i případ relativně úzkých, ale dlouhých DPS a také poměrně malých (v půdorysu), ale vysokých zařízení, která vyžadují krabičku téměř ve tvaru kostky.

Právě pro relativně užší a delší DPS je určena nová série krabiček 1590BX a 1590BX2:

rabičky jsou určeny i pro audio účely k zabudování různých kytarových efektů, obecně jsou to univerzální krabičky. Spoj víko/spodní část je navržen tak, že i bez těsnění dosahuje krytí IP54, vodivé spojení současně vytváří předpoklad velmi dobrého stínění (EMI, RFI).

Volitelně je dostupné také těsnění pro dosažení krytí IP66. Krabičky jsou v základní verzi bez povrchové úpravy nebo v černé verzi (prášková barva), na objednávku jsou dostupné i různé barevné verze.

V případě zájmu o jakékoliv produkty HAMMOND nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.cz.

Výhody/vlastnosti:

  1. hliníkové krabičky s velkým poměrem délka/ šířka
  2. půdorys 254x70mm
  3. dostupné v 2 výškách – 35 a 51 mm
  4. pevná hliníková konstrukce
  5. dobré EMI/ RFI vlastnosti

Download a odkazy:

 

Hodnocení článku: