Jste zde

Pasivní součástky

Robustní konektor IX industrial - Náhrada RJ45

Elektronická zařízení jsou stále menší a menší. Nejčastějším komunikačním médiem ve světě digitalizace je ethernet. Klasický konektor RJ45 zabírá velkou část desky plošného spoje. Hirose a Harting společně uvádí na trh konektor, který je o 70% menší než RJ45 a vyhovuje standardu IEC/PAS 61076-124. Tento konektor odolá i prostředí s náročnými podmínkami.

Proč si vybrat KEMET

KEMET Electronics je předním světovým dodavatelem elektronických součástek. Nabízíme našim zákazníkům nejširší výběr výrobních technologií, spolu s rozšiřující se škálou elektromechanických součástek, elektromagneticky kompatibilních řešení a super kondenzátorů. Naší vizí je být preferovaným dodavatelem elektronických součástek pro zákazníky vyžadující nejvyšší míru kvality produktů a služeb.

Silnovrsvé rezistory KOA pro detekci napětí s větší přesností

Silnovrsvé rezistory KOA pro detekci napětí s větší přesností. Série RK73G od výrobce KOA má ve  srovnání se základní RK73 sérií lepší T.C.R. ± 50 ppm / K a nízkou toleranci odporu ± 0,25%, čímž je ideální pro konstrukce citlivé na přesnost, nebo detekce napětí v obvodech, v automobilovém průmyslu a průmyslových aplikacích.

Stránky