Jste zde

Součástky

ADP5091 - efektivní zisk malého množství energie (Energy harvesting)

Analog device představuje inteligentní integrované obvody  ADP5091. Tento obvody je ideální pro efektivní zisk energie z ultra-nízkých příkonových jednotek (tzv. PMU řešení). Jedná se o zdroje energie jako je fotovoltaický článek, teplota, vibrace proudění vzduchu. Takto získaná energie je malá, nicméně dostačující k nabíjení lithium-iontové baterie, tenkovrstvé baterie, kondenzátorů či rovnou k napájení elektronickým přístrojů s nízkým příkonem.

DC / DC měniče pro palubní a traťové aplikace

Distributor elektronických součástek Codico představuje nové DC/DC měniče od společnosti Recom a Murata. Měniče splňují normu EN50155, která definuje požadavky na zařízení pro drážní vozidla. Některé měniče získaly certifikát UL60950 a proto jsou spolehlivou volbou pro průmyslové a telekomunikační aplikace.

LTC2944 - monitoring baterie s přesností 1%, 3.6-60V, I2C

Linear Technology představuje monitor baterie LTC2944, který měří stav nabití akumulátoru, napětí akumulátoru, proud baterie a vlastní teplotu. Široký rozsah vstupního napětí umožňuje použití s bateriemi až do 60V. Napětí, proud a teplota se převádí pomocí 14-bitovým převodníkem. Měření jsou uloženy ve vnitřních registrech,  které jsou přístupné prostřednictvím I2C / SMBus rozhraní. Ideální pro baterie v elektrokolech, motocyklech, elektrickém nářadí či vozících.

eFuse: Ochrana napájení jednoduše

Veškeré elektronické zařízení, které potřebuje ke své činnosti napájecí zdroj, musí být odolný vůči přepěťovým impulsům, které se objevují na síti. Veškerá elektronická zařízení musí projít přísnou normou na EMC – EN 61000-4-5. Je několik způsobů zvýšení této ochrany a my se podíváme na řešení eFuse od Texas Instruments, které je přizpůsobeno k použití v průmyslových aplikacích.

Miniaturní silové relé od Sanyou

Tato nová řada SRC / SRCH relé od společnosti  SANYOU najde uplatnění v mnoha průmyslových odvětvích, jako jsou domácí spotřebiče, stavební stroje, řízení osvětlení, ovládání žaluzií, regulace topení či ovládání dveří. Nízká spotřeba cívky 200mW, miniaturní rozměry, schopnost spínat až 10A, 4KV elektrická pevnost mezi cívkou a kontakty. Provozní teplota -40°C až 105°C umožňuje použít relé v náročných podmínkách.

Nejmenší vestavný LTE modem Digi Xbee

Ryston Electronics uvádí novinku od Digi - XBee mobilní vestavný LTE cat1 modem, který se jednoduchým způsobem integruje do zařízení. Sníží náklady na vývoj a na certifikaci FCC daného zařízení a propojí dané zařízení s nejmodernější 4G mobilní sítí. Neztratí se ve světě IoT a díky velkému rozsahu provozní teploty ani v průmyslovém prostředí.

Proč si vybrat KEMET

KEMET Electronics je předním světovým dodavatelem elektronických součástek. Nabízíme našim zákazníkům nejširší výběr výrobních technologií, spolu s rozšiřující se škálou elektromechanických součástek, elektromagneticky kompatibilních řešení a super kondenzátorů. Naší vizí je být preferovaným dodavatelem elektronických součástek pro zákazníky vyžadující nejvyšší míru kvality produktů a služeb.

Stránky