Jste zde

5 stanic Weller v promo akci s profi dárky od SOS electronic

K nejnovějším produktům Weller můžete nyní dostat zdarma špičkové štípací kleště, pinzetu nebo sadu filtrů. Nabídka pěti setů navíc s výhodnou slevou je platná do vyprodání zásob.

Weller, člen skupiny Apex tool group, má i jiné příbuzné značky jako je např. Erem - známá švýcarská značka špičkových nástrojů pro elektroniku. I proto přináší Weller akci, díky které máte možnost vyzkoušet si tyto profesionální nástroje - štípací kleště Erem 522N, pinzetu E7SA nebo sadu filtrů.

Společnost Weller uvedla současně nedávno na trh několik novinek, které jsou kromě standardní sestavy dostupné i v promo setech s platností do vyprodání zásob.

 

5 PROMO setů Weller:

WT1010 - pájecí stanice s rukojetí WTP90 (kompatibilní s hroty série XNT) včetně štípaček Erem 522N zdarma s celkovou slevou až 15%.

WT1012 - pájecí stanice s rukojetí WSP80 (kompatibilní s široce rozšířenými hroty série LT) včetně štípaček Erem 522N zdarma s celkovou slevou až 17%.

WT2020M - pájecí stanice s mikro ručkou WMRT (kompatibilní s aktivními hroty) a odpájecí pinzetou WMRT včetně štípaček Erem 522N zdarma s celkovou slevou až 29%.

WTHA1 - horkovzdušná stanice se štípačkami Erem 522N, s profesionální pinzetou E7SA zdarma s celkovou slevou až 18%.

Zero Smog TL Kit - odsávačka zplodin s kompletní sadou náhradních filtrů zdarma s celkovou slevou setu až 16%.

Detailní informace o jednotlivých pájecích stanicích WELLER najdete v našich článcích. Promo nabídka Weller platí do  vyprodání zásob.

S výběrem nejvhodnějšího promo setu vám v SOS electronic rádi poradíme na adrese info@soselectronic.cz

Download a odkazy:

Hodnocení článku: