Jste zde

Součástky

30V symetrické duální MOSFET tranzistory v miniaturním pouzdru

Vishay Intertechnology uvádí na trh dva 30V symetrické duální n-kanálové výkonové MOSFET tranzistory s technologií TrenchFET Gen V umístěné v pouzdru PowerPAIR 3x3FS o velikosti 3,3 mm x 3,3 mm. Jsou určeny pro výpočetní a telekomunikační aplikace, kde dochází k vysokofrekvenčnímu spínání.

Ultrazvukové snímání průtoku vody v chytrých vodoměrech

Chytré měření pomáhá identifikovat úniky v rozvodech vody a je základním prvkem efektivního hospodaření s vodou. Ultrazvukové průtokoměry nabízejí několik výhod ve srovnání s tradičními mechanickými vodoměry. Neobsahují pohyblivé mechanické části, mají nízkou spotřebu, poskytují vysokou přesnost a podporují měření v obou směrech toku kapaliny.

MOSFET tranzistory s velkou účiností pro zařízení malých rozměru a napájená bateriemi

ROHM nedávno vyvinula kompaktní, vysoce účinný 20V N-channel MOSFET transistor RA21C030LD, který je určen pro spínání ve velmi malých zařízeních jako jsou smartphony a nositelná zařízení. Díky svým rozměrům se vejde i do bezdrátových sluchátek či chytrých hodinek.

Vstupte do světa IoT s minimálními náklady a tak rychle, jak potřebujete

Koncept internetu věcí se vztahuje na řadu propojených zařízení, která jsou vždy online a fungují sama. Společnost Wiznet (specialista na internetové připojení) uvedla na trh tři jednodesková řešení, která příjemně překvapila svou rychlostí a dostupností.

Nízkokapacitní ESD ochrana s velmi nízkým spouštěcím a upínacím napětím pro vysokorychlostní datové linky

Nexperia rozšířila své portfolio ESD ochran pro vysokorychlostní datové linky. Jedná se o ochrannou diodu PESD4V0Y1BBSF a ochranné diodové pole PESD4V0X2UM. Tyto součástky nabízí vysokou odolnost proti elektrostatickým impulsům, a díky tomu chráněný produkt dosahuje vynikající výsledků dle normy IEC61000-4-5.

Stránky