Jste zde

Výroba

ECAD modely nyní k dispozici na webových stránkách SOS electronic

V oblasti elektrotechniky jsou přesné a efektivní návrhy nezbytností. SOS electronic přidal do nabídky modely SamacSys ECAD, které najdete na webových stránkách společnosti v přehledu produktů nebo v jejich samostatném detailu. V následujících řádcích shrneme, co ECAD modely jsou a proč je výhodné s nimi pracovat.

Multifunkční termovizní a zvukové kamery HIKMICRO pro diagnostiku elektroniky a průmyslových systémů

Termovize umožňuje snadné stanovení teploty objektů – díky tomu se stala oblíbeným a nepostradatelným diagnostickým nástrojem. Nicméně v posledních letech se k tomuto typu kamer přidala nová zařízení, která kombinují digitální fotografické matrice s vysoce přesnými akustickými senzory.

Profesionální přístroje R&S s plnou výbavou teď za skvělé ceny

Máte zájem o osciloskopy, analyzátory nebo napájecí zdroje s kompletním vybavením? V Rohde & Schwarz vám nabízí jedinečnou příležitost! Prodloužili jsme promoakci až do 30. 9. 2023, kde lze získat slevy až 49 % na výběr z profesionálních produktů. Nechte se překvapit jedinečnými cenami a vybavte svou laboratoř nejnovějšími technologiemi.

Vysoce variabilní laboratorní stoly VarioLAB+ pro všechny potřeby

Potřebujete univerzální a modulární řešení pro výuku nebo výrobní a servisní práce? Vyzkoušejte laboratorní stoly VarioLAB+ od profesionálního výrobce – s variabilními moduly a konfigurací, které lze přizpůsobit vašim potřebám. Objednejte si stůl, který bude odpovídat právě vašim požadavkům!

Laserová dioda, fotony – fungování laseru v elektronice

Laserová technologie je široce používána v mnoha průmyslových a lékařských zařízeních. Optické sítě, laserové tiskárny, laserové teploměry, jednotky CD-ROM/DVD, čtečky čárových kódů – každé z těchto zařízení těží z výhod laseru. Při každodenním používání nepřemýšlíme o tom, jak funguje a jak vznikl laser umístěný uvnitř, a to je téma, které stojí za pozornost.

Softwarově definovaná laboratoř urychlí validaci baterií

NI na konferenci NI Connect představila řešení Software-Defined Battery Lab. Nová integrovaná sada, navržená pro laboratoře ověřování baterií elektrických vozidel, pokrývá celý a udržitelný životní cyklus baterií od výzkumu a vývoje až po validaci, výrobu, druhý život a repasování.

Rohde & Schwarz MXO 4: Osciloskop nové generace s průlomovými funkcemi

Představujeme vám osciloskop Rohde & Schwarz MXO 4, který zastupuje novou generaci měřicích přístrojů. S 13,3" kapacitním dotykovým Full HD displejem a prvotřídními vlastnostmi přináší tento osciloskop několik průlomových funkcí, které vás ohromí. Jeho intuitivní uživatelské rozhraní vám umožní rychle a snadno provádět složité měření a analýzu signálů.

Stránky