Jste zde

Analogové systémy

3W DC/DC měniče Traco Power pro komunikační zařízení

Traco power má opět novinku, cenově výhodnou alternativu k měničům se stabilizovaným výstupem. Na své si přijdou ti vývojáři, kterým 1W DC/DC měnič v SIP4 nevyhovuje a potřebují výkonnější 3W měnič.  Série TMU 3 od Traco Power je dosud nejmenší verze 3W DC/DC měničů v miniaturním pouzdře SIP4.  Je ideální v komunikačních zařízeních a průmyslové elektronice.

30V symetrické duální MOSFET tranzistory v miniaturním pouzdru

Vishay Intertechnology uvádí na trh dva 30V symetrické duální n-kanálové výkonové MOSFET tranzistory s technologií TrenchFET Gen V umístěné v pouzdru PowerPAIR 3x3FS o velikosti 3,3 mm x 3,3 mm. Jsou určeny pro výpočetní a telekomunikační aplikace, kde dochází k vysokofrekvenčnímu spínání.

MOSFET tranzistory s velkou účiností pro zařízení malých rozměru a napájená bateriemi

ROHM nedávno vyvinula kompaktní, vysoce účinný 20V N-channel MOSFET transistor RA21C030LD, který je určen pro spínání ve velmi malých zařízeních jako jsou smartphony a nositelná zařízení. Díky svým rozměrům se vejde i do bezdrátových sluchátek či chytrých hodinek.

Série TPI 180 a TPP 180 napájecích zdrojů Traco Power s vysokou hustotou výkonu do průmyslu i zdravotnictví

220 W za 5 vteřin! 24 různých modelů a portfolio AC/DC měničů v rozsahu od 15 do 450 W. Mluvíme o AC/DC napájecích zdrojích řady TPI 180 a TPP 180 Traco Power. Podívejte se na podrobnosti.

Stránky