Jste zde

Napájení

3W DC/DC měniče Traco Power pro komunikační zařízení

Traco power má opět novinku, cenově výhodnou alternativu k měničům se stabilizovaným výstupem. Na své si přijdou ti vývojáři, kterým 1W DC/DC měnič v SIP4 nevyhovuje a potřebují výkonnější 3W měnič.  Série TMU 3 od Traco Power je dosud nejmenší verze 3W DC/DC měničů v miniaturním pouzdře SIP4.  Je ideální v komunikačních zařízeních a průmyslové elektronice.

MOSFET tranzistory s velkou účiností pro zařízení malých rozměru a napájená bateriemi

ROHM nedávno vyvinula kompaktní, vysoce účinný 20V N-channel MOSFET transistor RA21C030LD, který je určen pro spínání ve velmi malých zařízeních jako jsou smartphony a nositelná zařízení. Díky svým rozměrům se vejde i do bezdrátových sluchátek či chytrých hodinek.

Série TPI 180 a TPP 180 napájecích zdrojů Traco Power s vysokou hustotou výkonu do průmyslu i zdravotnictví

220 W za 5 vteřin! 24 různých modelů a portfolio AC/DC měničů v rozsahu od 15 do 450 W. Mluvíme o AC/DC napájecích zdrojích řady TPI 180 a TPP 180 Traco Power. Podívejte se na podrobnosti.

Nové optočleny Toshiba TPL pro průmysl a zelené energie

Nová řada optočlenů zahrnuje typy TLP5212 a TLP5222, určené například pro měniče  průmyslových řídicích systémů, v kondicionérech napájení solárních zařízení, UPS nebo v domácích bateriových systémech. Pokročilé funkce těchto nových zařízení umožňují konstruktérům šetřit místo i náklady na systém.

Stránky