Jste zde

Altium Designer Roadshow 2013. Letos již podruhé

Altium Designer Roadshow 2013 se již brzy vydá na svoji druhou letošní cestu. Během tohoto setkání si pro Vás organizátoři připravili ukázky nové verze Altium Designer 14, která byla vydána v říjnu tohoto roku.
Oblíbené návrhové prostředí pro plošné spoje a FPGA aplikace Altium Designer se v této verzi plně soustředí na vlastní návrh plošných spojů a to především představením podpory návrhu flexibilních a kombinovaných (flex-rigid) plošných spojů včetně jejich 3D vizualizace. Rovněž dovoluje používat vestavěné součástky, tedy součástky uvnitř plošného spoje.
 
 

 
Pro naše lokální podmínky pak jistě stojí za povšimnutí i přímá možnost importu projektů (včetně knihoven) z návrhového systému Cadsoft Eagle a také možnost napojení součástek na dodavatele TME, který úspěšně působí v „našem kousku“ Evropy.
 
Jak asi správně tušíte, toto není zdaleka vše, co pro Vás bylo připraveno, a proto uděláte nejlépe, když se Roadshow zúčastníte osobně. Seminář Altium Designer Roadshow je zdarma a bude se konat
 
  • 27. 11. 2013 v Praze a
  • 28. 11. 2013 v Brně.
 
 
Podrobnosti naleznete na registrační stránce. Nevíte co si představit pod pojmem Altium Designer Roadshow? Podívejte se na reportáž z jedné z předchozích Roadshow.
 
Na setkání s Vámi se těší Retry s.r.o., distributor produktů společnosti Altium.
 
Hodnocení článku: