Jste zde

AMPER 2009 – Blížící se uzávěrka přihlášek

Dne 31.10.2008 proběhne uzávěrka přihlášek veletrhu AMPER 2009. Jako každý rok se k tomuto datu zaplní většina výstavní plochy. Pokud tedy uvažujete o účasti na tomto mezinárodním elektrotechnickém svátku, neotálejte se zasláním přihlášky.

Amper2009-logo.gifElektrotechnika a elektronika neodmyslitelně patří do života každého z nás. Stejně tak veletrh AMPER patří každoročně neodmyslitelně do života téměř každé firmy, která v tomto oboru působí a stal se synonymem kvality, prestiže a obchodních kontaktů.

V roce 2009 se bude konat již 17. ročník tohoto mezinárodního veletrhu, který je největší svého druhu ve střední a východní Evropě. Opět nabídne všem svým účastníkům, ať již z řad vystavovatelů nebo návštěvníků, to nejnovější a nejinovativnější z oboru.

tn_zoom_obrazek_69.jpgVeletrh AMPER 2009 se bude konat v termínu 31.3.-3.4.2009 a tak všechny firmy, které chtějí zaujmout výhodnou pozici na veletrhu, by neměly váhat se svou účastí na této oborové události číslo jedna. Veškeré informace o veletrhu včetně přihláškových formulářů jsou k dispozici na www.amper.cz.

AMPER 2008 byl opět bohatý na čísla – zúčastnilo se 700 firem z 23 zemí světa, podívat a uzavřít kontrakty přišlo 50.600 návštěvníků, čistá výstavní plocha zabírala 19.129 m2  a zahraničí se prezentovalo 151 zastoupenými firmami.

Pro rok 2009 předpokládáme nárůst jak vystavovatelů, tak obsazené plochy. Tuto skutečnost potvrzuje současný zájem jak ze strany tuzemských, tak i zahraničních vystavovatelů. Vzrůstající tendenci má především obor automatizace, který každoročně zvyšuje výstavní plochu a nabízí návštěvníkům nejnovější trendy. Dalším expandujícím oborem je elektronika, jejíž nomenklatura se pro 17. ročník opět rozrostla o síťové služby, výpočetní techniku a zvukovou a obrazovou techniku. Ostatní body nomenklatury zůstávají stejné, a to: Elektronické prvky a moduly; Zařízení pro výrobu a rozvod elektrické energie; Elektroinstalační technika; Vodiče a kabely; Pohony a výkonová elektronika; Měřicí a zkušební technika; Automatizační, řídicí a regulační technika; Osvětlovací technika; Elektrotepelná technika; Zabezpečovací technika a systémová technika budov; Telekomunikace; Síťové služby; Radiokomunikační technika; Výpočetní technika; Zvuková a obrazová technika a Stroje, zařízení, nářadí a pomůcky pro elektroniku a elektrotechniku. Všichni potencionální vystavovatelé tak mají šanci zařadit své prezentované výrobky a služby do široké škály nabízených oborů.

Jako každý rok bude veletrh podpořen rozsáhlou mediální kampaní, která bude zaměřena především na odborníky a obchodníky z řad elektrotechniky a elektroniky. Již v roce 2008 jsme rozšířili rozsah kampaně i na stavaře, architekty a celkově na obor stavebnictví, který se bez kvalitní elektrotechniky jistě neobejde. Tento trend se chystáme podpořit i kampaní v roce 2009. Nemalá pozornost bude věnována i podpoře veletrhu v zahraničí, neboť počet zahraničních zájemců o veletrh stále roste, ať už se jedná o vystavovatele nebo návštěvníky.

tme-amper2008.jpgVeletrh opět nabídne doprovodný program bohatý na odborné semináře a přednášky. Jednou z nich bude patnácté celostátní setkání elektrotechniků České republiky – konference VOLT. Tradičně se bude konat i prestižní soutěž ZLATÝ AMPER 2009 o nejpřínosnější exponát veletrhu. Velký zájem o toto ocenění jsme zaznamenali již v roce 2008 a předpokládáme, že v roce 2009 tomu nebude jinak, neboť vývoj a inovace jsou jakýmsi synonymem elektrotechniky a elektroniky.

Dne 5. května 2008 otevřela slavnostně své brány poslední stanice metra trasy C – Letňany. Dostupnost PVA tak nabírá nový směr a usnadní cestování všem návštěvníkům veletrhu. Nejen město, ale také tým veletrhu AMPER chystá pro další ročník nové služby, které budou moci využít jak vystavovatelé tak návštěvníci veletrhu.

Pevně věříme, že AMPER 2009 bude opět úspěšný a poodhalí opět o kousek víc z budoucnosti světa elektrotechniky a elektroniky.

Pořadatel:

terinvest-logo.gifTerinvest s.r.o.
Legerova 15
120 00 Praha 2
amper@terinvest.com

Odkazy & Download:

Hodnocení článku: