Jste zde

Bluetooth seminář s moduly Bluegiga

Firma MACRO WEIL, distributor elektronických komponent si Vás dovoluje pozvat na seminář o vlastnostech, možnostech a použití Bluetooth modulů Bluegiga který se koná ve středu 25. října v Praze.

Pokud potřebujete rychle a snadno implementovat Bluetooth® do Vašeho zařízení, určitě si povšimněte těchto novinek v sortimentu společnosti MacroWeil. Moduly WT11 / WT12 představují kompletní Bluetooth® technologii pro okamžité použití.

Jedná se o představitele generace Bluetooth® 2.0+EDR (Enhanced Data Rates - zvýšená rychlost přenosu dat). Umožňuje třikrát vyšší rychlost přenosu dat s nižší spotřebou ve srovnání s existující Bluetooth® 1.2. Integrovaný Bluetooth® modul, obsahující všechny nezbytné části od Bluetooth® rádiové části až k anténě a plně implementovanému protokolovému stacku. Proto jsou WT11/WT12 ideálním řešením pro vývojáře kteří chtějí integrovat Bluetooth® do svých návrhů a nechtějí se podrobně zabývat studováním Bluetooth® a RF technologie.

Moduly v kombinaci s vývojářským zázemím Bluegiga , nabízí vynikající podporu pro vývojáře, která umožní co nejrychlejší implementaci Bluetooth® do Vašeho zařízení.

Jsou standardně vybaveny silným a snadno použitelným iWRAP firmware. iWRAP umožňuje uživatelům zpřístupnit Bluetooth® prostřednictvím jednoduchých ASCII příkazů posílaných do jednotky přes sériové rozhraní - představte si to jako Bluetooth® modem.

Program semináře

 9:30 Příchod
10:00 Přivítání a představení firmy MACRO WEIL - distributora Bluegiga v ČR
10:15 ČÁST I
  • Bluetooth standardech
  • Profil firmy Bluegiga
  • Přehled produktů Bluegiga
11:30 Přestávka na kávu
12:00 ČÁST II
  • Technické parametry a funkce modulů WT11/WT12
  • Aplikační příklady
  • Praktické ukázky
14:00 Oběd a diskuse

Bluegiga_logoPřednášky budou mít přímo FAE z Bluegiga (mimo přivítání), takže budou v anglickém jazyce. V případě dotazů nebo nejasností můžeme pomáhat s překladem.

Účast je zdarma podmíněná pouze registrací

Kde a kde

Seminář se koná ve středu 25. října v presentačním sále MACRO WEIL , Lotyšská 10, Praha 6 (mapa).

Vít Olmr olmr@ HW.cz

Downloads&Odkazy

Hodnocení článku: