Jste zde

Bydlete chytře. Stejně tak bezpečně, komfortně i úsporně

Další ze seriálu seminářů Perspektivy bydlení bude součástí doprovodného programu veletrhu Pragosmart 2013.

Přijměte naše pozvání na seminář Perspektivy bydlení IV – Bezpečnost, komfort, úspory, který uspořádá nakladatelství FCC Public ve spolupráci s veletržní správou Incheba Expo Praha jako součást doprovodného programu veletrhu Pragosmart 2013 ve čtvrtek 24. října 2013 od 9:00 do 13:00 na Výstavišti v Praze - Holešovicích.
 
Cílem semináře je zainteresované odborné veřejnosti představit problematiku tzv. chytrých domů a bytů, a to nejen z hlediska jejich realizace a možností následného pohodlného užívání, ale také co do otázek bezpečnosti.
 
V programu proto zazní také přednášky zaměřené na požárně bezpečnostní požadavky na objekty, na otázky ochrany majetku a v neposlední řadě také na ochranu soukromí (na HW serveru čtěte též Kouř ani plamen nejsou zapotřebí. Termokameře stačí pohnout s teplotou). Kromě představení aktuálně dostupných technických řešení vystoupí zástupci akademických pracovišť s novinkami na poli výzkumu a vývoje.

Účast na semináři je bezplatná, registrovaní navíc získají vstupenku na veletrh zdarma. Rovněž zde proběhne losování zajímavých cen. Registrujte se!
 
Hodnocení článku: