Jste zde

Experti z Freescale budou přednášet v Brně. Registrujte se

Designing with Freescale (TechDay) jsou instruktory vedené školicí kurzy, vytvořené s jasným cílem: zkrátit dobu vývoje inovativních koncových produktů, postavených na technologiích Freescale. Jeden z nich míří i do Brna.
Řada jednodenních, prakticky vedených seminářů s klíčovými informacemi k návrhu, vývoji i následnému nasazení se dotýká nejnovějších technologií a řešení a rozhodně nechce vyznít povrchně – jde proto do hloubky. V rámci doprovodné Technology Lab si zase účastníci budou moci prohlédnout živé ukázky a diskutovat přitom s odborníky ze společnosti Freescale, příp. též partnery celého ekosystému.
 
 
Z programu vybíráme přechod na aplikační procesory i.MX a řešení s kontroléry Vybrid, MCU Kinetis – univerzální a také specifická řešení, založená na ARM® Cortex™-M4 a Cortex-M0+, „návod“ k procesorům QorIQ v rámci špičkových aplikací pro průmysl či sítě, senzory Xtrinsic pro průmysl, medicínu, spotřební a také automobilové trhy nebo prakticky zaměřený seminář s aktivní účastí na téma linuxových návrhů a s využitím procesorů i.MX 6.
 
Do svého kalendáře si poznačte úterý 24. září 2013 a cestu do Brna. Za vstup se nic neplatí a registrovat se můžete, pro jistotu, již nyní.
 

 

Download a odkazy:

 
 
Hodnocení článku: