Jste zde

Fairchild se vrací. O výkonové elektronice bude přednášet v Brně

Po delší době u nás společnost Fairchild Semiconductor opět organizuje svůj Power Seminar, celodenní technický seminář, zaměřující se na výkonovou elektroniku.
Termín konání byl stanoven na úterý 8. října 2013 v brněnském hotelu Holiday Inn. Prezentačním jazykem akce sice bude angličtina, nicméně samotní přednášející přijedou z Německa, takže rychlost včetně úrovně přednášek mohla být přizpůsobena vývojářům s jazykovými schopnostmi na úrovni mírně pokročilých. Účastnický poplatek činí 75 USD. Organizátoři přislíbili snídani, oběd a také občerstvení mezi bloky přednášek.
 
 
Program semináře, startující registrací již v 8 hodin ráno, se bude odvíjet od následující pětice témat:
 
  • Current Shaping Strategies for Buck Power Factor Correction
  • Driving HB-LEDs in High-Power Industrial Lighting Fixtures
  • LLC Resonant Converter: Design Issues and Solutions
  • Evolution in Packaging for Optimum Efficiency and Size in Low Voltage DC-DC Applications
  • Improve Flyback Design Performance with a Rapid Iteration Approach
 
Další informace včetně možnosti registrace naleznete na stránkách http://www.fairchildsemi.com/about-fairchild/tradeshow/power-seminar/. Návštěvu Brna si pochopitelně můžete dále prodloužit a spojit ji například s účastí na Mezinárodním strojírenském veletrhu MSV 2013 (http://www.bvv.cz/msv/), který se zde koná od 7. do 11. 10. 2013. Evropská řada seminářů poté zamíří například do Polska (15. října) a jen v Německu se během listopadu zastaví hned na třech místech.
 
 

Download a odkazy:

 

 

Hodnocení článku: