Jste zde

Farnell získal ocenění od Hammond Manufacturing

1591icegrp.jpg

Společnost Farnell získala jako jeden z předních elektronických distributorů ocenění Vynikající elektronický distributor pro rok 2009, které uděluje světoznámý výrobce skříní a pouzder pro elektroniku, společnost Hammond Manufacturing. Cena byla společnosti Farnell udělena jako projev uznání za úspěšnou prezentaci nejnovějších výrobků firmy Hammond na trhu a za vynikající výsledky v jejich prodeji během roku 2009.

Společnost Farnell nabízí kompletní sortiment čítající přes 600 výrobků firmy Hammond Manufacturing, která je předním výrobcem pouzder, krytů a skříní pro elektronická zařízení. Dvě zmíněné společnosti spolupracují už 12 let. Společnost Farnell díky svým technickým schopnostem a díky úzké spolupráci s firmou Hammond Manufacturing, pomohla svým zákazníkům, aby si rychle a efektivně vybrali ty nejvhodnější kryty, skříně a pouzdra pro své nové aplikace. Vlastní technologický portál a elektronická komunita společnosti Farnell s názvem element14 byla vytvořena speciálně pro konstruktéry elektronických obvodů a pomáhá jim získávat potřebné informace a diskutovat o svých aplikacích s kolegy v oboru.

„Toto prestižní ocenění bylo společnosti Farnell uděleno za vynikající výsledky dosažené v loňském roce, který byl pro oblast elektrotechnického průmyslu velmi náročný“, řekl Russell Irvine, finanční ředitel evropské divize společnosti Hammond Manufacturing. „Snadná dostupnost našich výrobků i kvalitní technické podpory přispívají k tomu, že společnost Farnell je schopna poskytnout potenciálním uživatelům našich výrobků veškerou potřebnou podporu, aby si mohli vybrat a zakoupit ta nejvhodnější pouzdra a kryty pro svá elektronická zařízení.“

Simon Meadmore, EMCO Supplier Manager společnosti Farnell řekl: „To, že jsme od společnosti Hammond získali takové významné ocenění, je pro nás velkou ctí. Uvědomujeme si, že se tím podtrhuje úspěch naší rozvíjející se obchodní strategie, která je zaměřena na výběr správného produktu a jeho dostupnost, podporu konstrukce a návrhů, a na širokou škálu nástrojů a metod v oblasti nákupu, díky nimž je volba toho správného výrobku co nejjednodušší a nejrychlejší.“

O společnosti Hammond Manufacturing

Hammond Manufacturing je nadnárodní koncern, který má své zákazníky po celém světě. Více než 500 našich zaměstnanců se společnou prací snaží naplňovat náš cíl poskytovat zákazníkům kvalitní výrobky a co nejlepší služby. Naše moderní výrobní zařízení a neustálá snaha zlepšovat techniku managementu se spojují ve značce, která je synonymem vysoké kvality. Naším prvořadým cílem je vysoká úroveň služeb a spokojenost zákazníka, a proto se neustále se snažíme přizpůsobovat své služby potřebám našich klientů. To jsou základní pilíře našeho úspěchu i v budoucnosti.

Více informací najdete na internetových stránkách společnosti Hammond na adrese www.hammondmfg.com

Kontaktujte Farnell česky

Telefon:800 142 085
Web:www.farnell.com/cz
e-mail: info-cz@ farnell.com

Odkazy

Hodnocení článku: