Jste zde

FTDI X-chip v přímém přenosu - přihlaste se na webinář!

Pro podporu vývoje USB aplikací s X-čipy odprezentuje společnost FTDI webinář, na který Vás tímto srdečně zveme. Zároveň FTDI uvedla WHQL certifikovaný driver, který dále zjednodušuje použití nové série USB obvodů.
Produktový webinář se uskuteční ve čtvrtek 24.5.2012 v čase 1:00 P.M. až 2:00 P.M. BST, což je 14:00 až 15:00 středoevropského letního času (CEST). V přímém přenosu upozorní na klíčové vlastnosti a také výhody nové série, které máte k dispozici při návrhu s novými X-čipy. Přihlásit se můžete zde.
 
FTDI také s potěšením oznamuje uvedení nového CDM driveru 2.08.24, který prošel certifikací WHQL (Windows Hardware Quality Labs testing) a tím poskytuje bezproblémové použití X-čipů v operačních systémech Windows. Nový driver si můžete stáhnout zde nebo též automaticky ze stránky Windows update po připojení FTDI USB zařízení do Vašeho PC.

Bližší popis série X-chip zase najdete v nedávno uveřejněném článku. V případě zájmu o jakýkoliv produkt FTDI kontaktujte distributora, společnost SOS electronic, na adrese info@soselectronic.cz.
 

Download a odkazy:

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.