Jste zde

MACRO WEIL na AMPERu představí nové GSM a VF moduly

Společnost MACRO WEIL představí na svém stánku novinky z oboru GSM datových produktů a bezdrátových technologií ve volných pásmech.

V oblasti GSM technologie představí zejména GSM moduly firmy Motorola, které umožňují přenosy pomocí GPRS/EDGE, mají podporu TCP/IP stacku a nově i možnost programování pomocí jazyku Java. Další novinkou z GSM techniky jsou moduly a produkty litevského výrobce Teltonika, který nabízí kompletní řešení GSM produktů od jednoduchých a levných modulů, přes modemy s komunikací RS232, USB, PCI nebo PCMCIA. Dále nabízí hotové aplikace pro sledování stavů nebo ovládání výstupů pomocí SMS nebo přes GPRS.

 

V oblasti bezdrátových technologií bude vystaveny celá škála modulů a aplikací na frekvencích  433/868 MHz nebo 2,4 GHz. Zejména BlueTooth moduly a servery, ZigBee moduly a nová technologie Wavenis určená především pro průmyslovou telemetrii a aktivní RFID. Technologie Wavenis nabízí jak OEM moduly k zabudování do zákaznických aplikací nebo hotové produkty připravené k integraci do systému. Jsou to zejména bezdrátové čítače pro snímání pulsů z vodoměrů, plynoměrů a dalších měřičů spotřeby, které se dají zakomponovat do sítě a usnadní tak odečty z měřičů energií. Dále bezdrátové telemetrické jednotky pro měření teploty,  logických stavů nebo pro připojení analogových čidel 0-5V nebo 4-20 mA. Zajímavé je i použití technologie Wavenis pro aktivní UHF RFID systémy, kdy dosah tagů je až stovky metrů.

 

Společnost MACRO WEIL i Vás proto dovoluje pozvat na svůj stánek 4A2 v hale 4 ve dnech 27-30.3.2007 na Veletrhu AMPER 2007

Hodnocení článku: