Jste zde

Na hw.cz Ježíšek letos nebude

Dědu Mráze, Santa Klase, ani Ježíška na hw serveru nehledejte. Těšte se raději na nové seriály a články z oboru elektroniky a automatizace. Tým hw serveru vám přeje příjemné vánoce a vše nejlepší do nového roku!

Vážení čtenáři,
děkujeme vám za přízeň, se kterou nás čtete. Jsme také rádi, že vás přibývá. Je nám ale jasné, že hw server si o vánocích neotevíráte proto, aby na vás hned na homepage vyskočila obludná figurka v červenobílém, během minuty vystřihla šílený taneček a ještě přes reproduktory vašeho počítače zaneřádila okolí nějakou odrhovačkou či žvatlavou říkánkou. Proto i o vánocích a období Nového roku zůstaneme raději u elektroniky a automatizace.

Až odezní i novoroční ohňostroje, začneme se naplno věnovat novinkám, součástkám i zprávám od výrobců. V rubrice byznys navážeme na letošní téma o Ochraně průmyslového vlastnictví a rozjedeme také seriál o zajímavých nápadech, projektech a rozjezdech firem.

Tým hw serveru vám přeje příjemné vánoce a vše nejlepší do nového roku!

Hodnocení článku: 

Komentáře

I já se přidám k přání příjemných svátků vánočních a k očekávání jen pozitiv v novém roce 2014, pro celou vaši redakci HW serveru. A jsem rád, že existujete :-).

Luděk Srb