Jste zde

Na pizzaworkshopu se bude rozebírat xPico. Do detailů

Tři místa, tři země, Petr Hierholzer z Lantronixu a oblíbený pizzaworkshop, tentokrát na téma programování xPico prostřednictvím CPK – to vše na vývojáře čeká již v půli října.
Distributor elektronických součástek, společnost SOS electronic, svou sérii workshopů naplánoval na 15. – 17. října 2013. V Bratislavě, Brně a také Budapešti si tak budete moci osobně s Petrem Hierholzerem z Lantronixu vyzkoušet vše, co se týká instalace a používání CPK (C Programming Kit) pro komunikační modul xPico (na HW serveru jste mohli číst Lantronix xPico - Ethernet v modulu o velikosti čipu).
 
Jednotlivé body programu zahrnují přehled, instalaci, Wireshark a nástroje, kompilaci a nahrání programu, prohlídku vzorového kódu, webové stránky pro xPico webserver a v neposlední řadě též otázky a odpovědi. Vývojový kit xPico bude účastníkům workshopu poskytnut přímo na místě.
 
Další informace, včetně možnosti registrace na pizzaworkshop xPico rozebrané do detailů, naleznete na stránkách společnosti SOS electronic (zdroj).
 
Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.