Jste zde

Objevte společnost Freescale Polovodiče

Freescale Semiconductor má více než 50 letou historii v mikroelektronice. Produkci tvoří polovodiče pro automobilový a spotřební průmysl, dále jsou to polovodiče pro průmysl, počítačové sítě a bezdrátové komunikace. Z centrály společnosti, které je v Austinu, Texasu, jsou řízena vývojová střediska, výrobní a prodejní centra, která jsou ve více než 30 zemích. V České republice má společnost Freescale jak vlastní obchodní zastoupení, tak i špičkové vývojové centrum Czech Systems Laboratory se sídlem v Rožnově pod Radhoštěm.

FreescaleV České republice má společnost Freescale Polovodiče zastoupení v Rožnově pod Radhoštěm v podobě špičkové vývojové laboratoře a centra sdílených služeb pro Evropu. Nabízíme perspektivu kandidátům se znalostí anglického jazyka (němčina, francouzština, italština a hebrejština jsou výhodou pro neinženýrské pozice). Naši zaměstnanci jsou profesionálové, kteří mají rádi hory, případně sport, kteří hledali zajímavou práci, ve které se mohou dále rozvíjet, ale na druhé straně nechtějí obětovat celý svůj život pouze práci.

Pokud se nás rozhodnete navštívit, Vaše cestovní náklady Vám budou proplaceny. Budete mít možnost získat představu o pracovní a finanční perspektivě, blíže se seznámit s nadstandardními benefity (4letá finanční podpora ubytování/pořízení vlastního bydlení/dojíždění , péče o nemocné dítě, individuální i kolektivní sportovní aktivity a mnoho dalších).

freescale-cyklista.jpg

Volné pozice pro rok 2008

  • Systémový aplikační inženýr – vývoj kompletních aplikací v oblasti komunikací, sensorů, výkonové elektroniky
  • Embedded WW - systémový aplikační inženýr - vývoj SW nástrojů, driverů, algoritmů a aplikací pro embedded procesory
  • Analog – systémový aplikační inženýr – vývoj kitů, testování v aplikaci, charakterizace testovacích programů
  • Systémový aplikační inženýr – řízení motorů – vývoj algoritmu řízení pohonů, výkonové elektroniky, definice nových řídících mikroprocesorů
  • Systémový aplikační inženýr – telematika
  • Specialisty cenového, marketingového a technického centra

Vývoj moderních technologií vyžaduje práci špičkových odborníků, a proto Freescale podporuje programy, které vytvářejí kvalitní zázemí a motivující podmínky pro své zaměstnance. Na moderně zařízených pracovištích mají naši zaměstnanci k dispozici veškeré nástroje potřebné pro výkon svých povolání. Propracovaný systém školení a řídící schopnosti zkušeného a profesionálního týmu manažerů otevírají zaměstnancům prostor pro osobní i kariérní růst. Nejen atraktivní náplň práce, výborné platové podmínky, systém bonusů a výkonnostních odměn, zaměstnanecké akcie, ale i další zaměstnanecké výhody přispívají ke spokojenosti našich zaměstnanců.

Více informací naleznete na http://www.freescale.com
Jana Martináková
Tel. +420 571 665170
Gsm: +420 603 489013
E-mail: Jana.Martinakova@ freescale.com

Hodnocení článku: