Jste zde

Protipožární a bezpečnostní veletrh na podzim opět v Letňanech

Letošní ročník veletrhu Prague Fire & Security Days má svůj termín v PVA EXPO PRAHA stanoven na 17. – 21. září 2013 a to souběžně se stavebním veletrhem For Arch.
I v letošním roce se návštěvníci mezinárodního veletrhu nejnovějších trendů bezpečnostní techniky, systémů a služeb - již tradičně pro oblasti FIRE&SECURITY, IT PROTECTION, SAFE TRAFFIC, RESCUE PRAGUE a INTELIGETNÍ BYDLENÍ - mohou těšit na řadu zajímavých novinek. V tuto chvíli lze potvrdit umístění FSDays 2013 v  nejnovější hale č. 4 veletržního areálu PVA Letňany. Expozice vystavovatelů FSDays, prezentujících zabezpečovací techniku, systémy a služby, tak budou v bezprostřední blízkosti firem z příbuzných oborů – inteligentního bydlení, ale i digitální domácnosti a elektro – partnerského veletrhu For Arch.
 


 

Hlavní téma 5. ročníku: digitální bezpečnost

 
Za dobu svého trvání si FSDays získalo pověst odborného veletrhu, jehož úlohou je představovat nejnovější trendy, postupy a systémy pro zabezpečení, ostrahu a ochranu objektů, systémy pro inteligentní budovy, ochranu dat a informací, bezpečnost v dopravě, kybernetickou bezpečnost, ale i možnosti materiálně – technického vybavení pro záchranáře a prostředků pro zvýšení bezpečnosti státu. FSDays nabízí oborové propojení bezpečnosti se stavebnictvím a ve spojení se stavebním veletrhem For Arch se tak stává místem pro prezentaci nejnovějších bezpečnostních systémů zástupců jednotlivých značek.
 
Celý projekt je určen především pro odbornou veřejnost ‐ stávající i potencionální, nové obchodní partnery, se zvláštní pozorností věnované stavebnictví, ochraně budov a objektů, tj. zabezpečovací technice, protipožární ochraně a v letošním roce ještě výrazněji systémům pro inteligentní budovy.
 
Další novinky a zajímavosti týkající se FSDays můžete sledovat též na www.fsdays.cz. K dnešnímu dni, tj. 31. 5. 2013, byl zároveň stanoven termín 2. uzávěrky pro podání přihlášek k účasti.
 
Hodnocení článku: