Jste zde

SOS electronic má nového partnera. Síla velkého koncernu přichází

Expandování mezinárodní společnosti SOS electronic v segmentu B2B průmyslu vyústilo ke spojení se silným strategickým investorem, společností Conrad.
SOS electronic je známým distributorem elektronických součástek pro průmyslovou výrobu, který operuje v pěti evropských zemích se zaměřením na střední a východní Evropu (CEE). Svým zákazníkům poskytuje řešení v oblasti polovodičů, pasivních a elektromechanických dílů, měřicí nebo též pájecí techniky. Pro posílení expanze distribuce elektronických součástek do průmyslové výroby nyní, po více než dvou desítkách let aktivní činnosti, přistupuje k akvizici se silným partnerem.
 
Conrad, který zde vstupuje nejen jako investor, ale především jako partner, rozšiřuje obchodní strategii vybudováním nového segmentu zákazníků orientujících se na průmyslovou výrobu a masivním rozšířením produktového portfolia a služeb pro tento segment. Německý rodinný podnik, jehož kořeny sahají až do roku 1923, působí prostřednictvím lokálních dceřiných společností a prodejců v 17 zemích a své výrobky distribuuje ve 150 zemích po celém světě.
 
 
SOS electronic jako firma a značka každopádně zůstává i nadále nezávislá. Pro zákazníky nedochází k žádné změně v systému objednávání, dodávkách zboží, cenové politice či jakékoliv komunikaci a firma si i nadále bude řádně plnit všechny své závazky jako dosud (na HW serveru čtěte též Ušetřili jste mi měsíc vývoje aneb změna je v lidech). Stejně tak nejsou plánovány žádné redukce ve stavu zaměstnanců, právě naopak. V budoucnu se totiž očekávají nové investice právě k posílení obsluhy východoevropských trhů.
 


Download a odkazy:

 
 
Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.