Jste zde

Strojírenský veletrh: klíčová témata průmyslu v čele s automatizací

Od 7. do 11. října 2013 se na brněnském výstavišti uskuteční již 55. mezinárodní strojírenský veletrh. Pořadatelé očekávají 1 500 vystavujících firem ze všech klíčových průmyslových oborů od výroby obráběcích strojů až po elektrotechniku a automatizaci. Kdo ještě zvažuje účast, neměl by s přihláškou dlouho otálet.
„Se zájmem o účast jsme spokojeni a pavilony jsou již téměř zaplněny. Pro firmy, které se chtějí prezentovat na letošním ročníku a vybrat si výstavní plochu podle svých představ, je nejvyšší čas se přihlásit, protože volných míst už není mnoho,“ říká ředitel MSV Jiří Rousek.
 

 

Hlavním tématem je automatizace

 
Hlavním tématem MSV 2013 bude projekt Automatizace – průřezová prezentace měřící, řídicí, automatizační a regulační techniky, která je součástí všech deseti oborových celků veletrhu. Vzhledem k významu průmyslové automatizace a trvalému zájmu vystavovatelů se pořadatelé rozhodli povýšit původní bienále na každoroční součást MSV.
 
Účast v projektu Automatizace přináší firmám několik významných benefitů. Především jde o zviditelnění automatizační techniky v rámci portfolia MSV a ve výstavních pavilonech. Na automatizaci se klade důraz v propagaci a medializaci MSV. Odborní návštěvníci jsou cíleně oslovováni s informacemi o oborových novinkách a trendech v průmyslové automatizaci. V rámci prestižní soutěže Zlatá medaile se uděluje speciální cena nejlepšímu exponátu z oboru průmyslové automatizace, měřicí, řídící, automatizační a regulační techniky. A v neposlední řadě se tématu automatizace cíleně věnuje také odborný doprovodný program, jehož součástí budou tradiční konference Vize v automatizaci a Machines Communicate.
 

 

Opět vysoká zahraniční účast

 
Stejně jako v minulých letech, i letos se přibližně třetina vystavovatelů hlásí ze zahraničí, především pak z Německa, Slovenska, Turecka a Itálie. Turecko jako partnerská země ročníku (na HW serveru jste mohli číst Z Indie do Turecka. Cesta vede přes brněnské Výstaviště) bude zastoupeno přibližně padesáti firmami, což otevírá řadu příležitostí k navázání kontaktů na tomto dynamicky se rozvíjejícím trhu.
 
Další informace naleznete na http://www.bvv.cz/msv/ (zdroj).
 
Hodnocení článku: