Jste zde

Ušetřete za produkty Freescale a vyhrajte vývojový kit

Přední světový katalogový distributor elektronických, elektrických a průmyslových součástek společnost Farnell pořádá v ČR do 15. září mimořádnou slevovou akci na nákup a dovoz produktů společnosti Freescale. Navíc se lze zůčastnit slosování o vývojové kity Freescale.

Freescale Společnost Farnell, což je přední světový katalogový distributor elektronických, elektrických a průmyslových součástek a také produktů MRO (údržba, oprava, provoz), patří jako jeden z mála mezi opravdu kvalitní dovozce a distributory obvodů, vývojových sad a kitů společnosti Freescale pro Českou Republiku. V tomto směru nabízí ucelenou řadu 2000 produktů společnosti Freescale skladem a navíc poskytuje celou řadu služeb, profesionální technickou podporu, objednání součástek bez limitu minimálního objednávaného zboží a s dodáním následující den ode dne objednání.

V současné době pak byla Farnellem vyhlášená mimořádná slevová akce až 15% právě na produkty Freescale, navíc podpořená sníženým dovozným a slosováním, ve kterém můžete vyhrát jednu z VÝVOJÁŘSKÝCH SAD FREESCALE v hodnotě do 140 Euro.

Co je potřeba provést pro získání slevy a zařazení do slosování ?

  • Stačí se pouze zaregistrovat na webu www.farnell.com/cz/ a vybrat některý ze široké nabídky produktů, které jsou k dispozici online.

  • Při prvním objednání do 15. září pak stačí do objednávkového formuláře jen zadat do poznámky "kód CZ10" pro získání 10% slevy z celkové hodnoty objednávky a v případě nákupu Freescale produktů pak dalších 5% při zadání "kód FR5".

  • Dovozné je pouze 5 EURO a dodání zboží je hned druhý den (vztahuje se na produkty skladované v Evropě).

  • Objednáním některého produktu Freescale se pak automaticky stáváte účastníky slosování o VÝVOJÁŘSKÉ SADY FREESCALE v hodnotě do 140 Euro.
  • Závěr

    Pokud jste sami vývojáři můžete také vyzkoušejte nástroje pro technický design v nabídce společnosti Farnell na webu Electronic Design World www.electronicsdesignworld.com nebo živý technický chat Farnellu s rychlou a interaktivní technickou podporou.

    Download & Odkazy

Hodnocení článku: