Jste zde

Veletrh AMPER 2008 – jednotka Vašeho úspěchu

I pro rok 2008 připravuje team veletrhu AMPER největší událost svého oboru ve střední a východní Evropě. V dnešních dnech jsou přípravy 16. mezinárodního veletrhu elektrotechniky a elektroniky AMPER 2008 v plném proudu.

amper2008-logo.gifV minulých letech se veletrh každoročně rozrůstal nejen o další významné firmy, ale také o výstavní metry. Důkazem toho je AMPER 2007, kdy počet vystavovatelů překročil číslo 820 a čistá výstavní plocha narostla na 20.060 m2. I zahraniční firmy našly na veletrhu své místo a 15. ročník byl toho dokladem. Přivítal více jak 170 zahraničních firem, kdy mezi nejvíce zastoupené země patřilo - Německo, Polsko, Slovensko, Rakousko a Taiwan.

Věříme, že i 16. ročník veletrhu nebude výjimkou a potvrdí tak statut jedničky mezi veletrhy elektrotechniky a elektroniky. První uzávěrka přihlášek pro další ročník proběhla 31. října 2007 a veletrh zaznamenává více jak 600 přihlášených firem a tento počet každým dnem ještě narůstá. Mezi společnosti s nejrozměrnějšími expozicemi budou i v roce 2008 patřit: Legrand, Schrack Energietechnik, ABB, Moeller Elektrotechnika, Schneider Electric CZ, OEZ, B+R automatizace, Siemens, KOPOS Kolín, K&V, Hensel, Pražská energetika, RITTAL Czech, Schmachtl CZ, GHV Trading a nováček Mitsubishi Electric Europe B.V.

Pro nadcházející ročník připravují organizátoři společnosti Terinvest tradiční i nové služby pro vystavovatele a návštěvníky. Ani letos nebude chybět soutěž o nejprestižnější a nejpřínosnější exponát veletrhu „Zlatý Amper“. Vystavovatelé se již nyní mohou přihlásit se svými exponáty do soutěže a získat tak tuto významnou cenu či čestné uznání od hodnotitelské komise, která je složena z předních odborníků v oblasti elektrotechniky a elektroniky. Tak jako každý rok bude i v roce 2008 připraven bohatý doprovodný program, který bude probíhat po celou dobu konání.

Veletrh Amper

 

Již po 14. proběhne celostátní setkání elektrotechniků České republiky – konference VOLT. Nově budou zařazeny přednášky zástupců Polského velvyslanectví a Svazu elektrotechniků Polska. Novinkou pro další konání veletrhu je spolupráce s překladatelskou agenturou, jejíž služby budou k dispozici při přípravách i konání veletrhu. To nejnovější z oboru pak budou prezentovat i samotní vystavovatelé na svých expozicích. Těšit se můžeme např. na expozici společnosti Ahlborn, která představí měřící přístroj Baby Almemo nebo společnosti KMB systeme a její multifunkční měřící přístroj s proudovým transformátorem s rozvíratelným jádrem.

Struktura veletrhu AMPER nabízí širokou škálu možností pro navazování nových obchodních kontraktů. Zastoupenými obory jsou: elektronické prvky a moduly; zařízení pro výrobu a rozvod el. energie; elektroinstalační technika; vodiče a kabely; pohony a výkonová elektronika; měřicí a zkušební technika; automatizační, řídicí a regulační technika; osvětlovací technika; elektrotepelná technika; systémová technika budov; informační systémy; stroje, zařízení, nářadí a pomůcky pro elektroniku a elektrotechniku.V rámci veletrhu se tak můžeme setkat nejen se špičkami v oboru, ale také se začínajícími firmami, které přináší novinky a rozšiřují tak oblast elektroniky a elektrotechniky o zajímavé exponáty a poznatky.

Veletrh AMPER 2008 bude patřit, stejně jako každý rok, především odborníkům, obchodníkům a profesionálům, kteří chtějí představit své exponáty a služby. Nabízí se tak možnost uzavírat nové obchody a poznávat nové obchodní partnery. Patříte-li i Vy mezi odborníky či obchodníky, neměli byste chybět na veletrhu AMPER 2008, který se zajisté opět stane jarním veletrhem číslo jedna.

Ať se AMPER stane v roce 2008 jednotkou úspěchu i pro Vaši firmu!

Odkazy:

Hodnocení článku: