Jste zde

Vývoj by neměl připomínat porod ježka aneb GSM moduly podávané s pizzou

Ve dnech 16. až 18. 10. 2012 pořádá společnost SOS electronic další ze svých oblíbených Pizza Workshopů, které se nyní zaměří na GSM / GPRS moduly Quectel.
Praha, Bratislava nebo též maďarský Debrecín – zde všude se mohou zájemci již za několik málo dnů elegantním způsobem naučit programovat a také používat dostupné vybavení v podobě bezdrátových komunikačních modulů Quectel. Jeden z nich jsme na HW serveru již dříve představili formou článku Quectel M95: SMS, hlas, data i jednoduché použití.
 
Na přátelsky laděném workshopu, jehož součástí se stává i neodmyslitelná diskuse, tak vedle notebooku s USB portem budete dále potřebovat jen SIM kartu s možností připojení k Internetu a dokumenty, které si stáhnete. Moduly M10EVB KIT a M95TE-A dostanou zájemci přímo na místě.
 
Podrobnější informace s možností registrace a také názornou video – ukázkou atmosféry, ve které se budou vývojáři během dne pohybovat, naleznete na stránkách distributora, společnosti SOS electronic, zde: Pizza Workshop – Quectel (GSM / GPRS). S bezprostředními postřehy některých účastníků z předchozího turné se zase blíže seznamte tady: Aby Váš vývoj nebyl těžší než porod ježka...
Hodnocení článku: