Jste zde

Chemie vhodná pro elektroniku se jmenuje CRC Industries

Antikorozní či penetrační sprej bezpečný i pro plasty a gumy, tmel a lepidlo ve spreji nebo maskovací hmota. Všechny produkty jsou k dispozici v sortimentu SOS electronic.

V SOS electronic mají pro chemické prostředky vytvořené speciální místo: CRC - chemie pro elektroniku,

Čisticí prostředky

Lectra Clean II 500ml - je silný čistící přípravek pro elektrická, elektronická a elektromechanická zařízení. Rozpouští tuky, oleje a jiné odolné nánosy. 
Díky pomalému odpařování dosahuje dlouhou dobu působení. Po vyčištění povrchů doporučujeme ošetřit kovové části ochranným přípravkem CRC 2-26 500ml  proti korozi.

Ochranné, mazací a penetrační spreje

CRC 2-26 500ml  - je ochranný prostředek pro elektrická, elektromechanická zařízení, jakož i jemnou mechaniku. Maže, penetruje, chrání před vlhkostí a je bezpečný pro všechny kovy a dokonce i pro většinu plastů a pryží.


SP 400 500ml  - je přípravek, který poskytuje dlouhotrvající silnovrstvou ochranu před korozí. Odolává dešti a přímému vlivu povětrnostních podmínek, je bezpečný i pro plasty a pryže. Navíc splňuje kritéria pro test solným sprejem MIL-C-16173E grade 4.

Maskovací hmota v spreji

Peel Off 500ml - vynikající produkt pro dočasnou ochranu (tzv. maskování) neporézních povrchů. Po uschnutí (cca 15 min) vytváří souvislou elastickou vrstvu, která se dá následně beze zbytku odloupnout. 
Je ideální pro maskování povrchů i složitějších dílů při barvení sprejem. Funguje jako ochrana lesklých kovových částí před poškozením během výroby, skladování, dopravy a zároveň jako ochrana cenných nástrojů v době, kdy je nepoužíváte.

Tmely a lepidla

Extra lock - je anaerobní tmel s vysokou pevností, který se používá pro zajištění závitových spojů (šroubů, matic), ale i ložisek proti nechtěnému uvolnění při vibracích.

Power Stick - je vysocepevnostní kontaktní lepidlo v spreji. Zpomalené odpařování poskytuje relativně delší otevřený čas, tím umožňuje slepit najednou i větší povrchy. 
Power Stick lepí všechny běžné materiály, jako jsou např. kovy, plasty (mimo PTFE a podobných), ale také dřevo, textil, plátno, kůže, koberce, izolační materiály a dokonce i beton atd.

Více informací o novinkách i stálých produktech značky CRC naleznete na webu SOS electronic, nebo je kontaktujte na adrese info@soselectronic.cz. Rádi vám poradí.

Download a odkazy:

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.