Jste zde

Altium Designer Roadshows 2011 již začátkem května!

Setkání současných i budoucích uživatelů Altium Designeru proběhne již na počátku května tohoto roku a to hned ve třech městech. Za účast se neplatí, ale počet míst je omezen, proto zcela určitě neváhejte a zaregistrujte se co nejdříve!

Altium Designer je návrhové prostředí pro elektroniku, známé především svým inovativním přístupem k návrhu elektronických zařízení jako celku. Jeden software zajišťuje nejen návrh schémat a plošných spojů, ale zároveň nabízí i možnost návrhu konfigurace pro obvody FPGA a CPLD včetně embedded aplikací. Portfolio společnosti Altium doplňuje návrhové prostředí svými vývojovými kity NanoBoard 3000, se kterými můžete pohodlně vyvíjet prototypové FPGA aplikace.

 

V současné době je Altium Designer dostupný v jubilejní verzi 10, která je výchozím bodem změny pohledu na vývoj elektroniky vůbec.

 

Novinky v Altium Designeru 10 a mnoho dalšího můžete naživo shlédnout na letošním již tradičním celodenním setkání návrhářů Altium Designer Roadshows 2011. Na tuto akci vás zve společnost RETRY s.r.o., distributor systému Altium Designer a všech produktů společnosti Altium pro Českou republiku a Slovensko.

Všichni účastníci Roadshows obdrží slevový voucher na nákup Altium Designeru a mohou se zúčastnit losování o hodnotné ceny, které obsahují i vývojový kit NanoBoard 3000 včetně 12ti měsíční licence Altium Designeru 10 pro FPGA aplikace a průhledného krytu v celkové ceně 10.000 Kč bez DPH.

Místo konání Altium Roadshows 2011:

  • 3. května 2011 – Praha
  • 4. května 2011 – Brno
  • 5. května 2011 – Bratislava

 

Účast na Altium Designer Roadshows je ZDARMA. Registrovat se můžete zde.

Počet míst je omezen, proto určitě neváhejte!

 

Download a odkazy:

 

Hodnocení článku: