Jste zde

Gladius G1050: Zodolněný 10,4“ tablet pro logistiku

Taiwanská společnost Arbor, jejíž výrobky v ČR dodává společnosti Elatec s.r.o., přichází na trh s novým „tablet PC“ Gladius G1050. Počítač je postaven na úsporném procesoru Intel Atom Z530P s rychlostí 1,6 GHz, grafickém kontroléru GMA500 a systémové paměti typu DDR2 SDRAM o velikosti 2 GB. Data jsou ukládána na 32 GB SSD disk.

Celé toto řešení, charakteristické dobrým výkonem a především nízkou spotřebou, vydrží v kombinaci s integrovanou baterií 1 880 mAh a výměnnou baterií 2 500 mAh pracovat až 9 hodin bez nutnosti nabití. 

G1050 obsahuje 10,4" TFT displej s LED podsvícením a integrovaným rezistivním dotykovým panelem. Hladká čelní plocha je odolná proti běžným chemikáliím a splňuje normu odolnosti proti vodě a prachu IP 54 a také požadavky obsluhy na její snadné čištění. Kromě toho je celý modul odolný proti vibracím (3 Grms), rázům (40 G) a proti pádu z výšky (122 cm). Všechny tyto vlastnosti zaručují stabilní a bezproblémový chod bez nečekaných výpadků a dlouhodobou životnost bez nutnosti servisu i v provozně náročných aplikacích.
 
 
 
Více informací nejen o tomto ale i o dalších produktech naleznete na stránkách společnosti Elatec s.r.o., která u nás distribuci a servis těchto výrobků oficiálně zajišťuje
 
 

G1050 nabízí širokou škálu rozhraní - dva USB porty 2.0, slot pro SIM kartu, čtečku paměťových karet SD a SDHC či sběrnici pro Express Card 54, která umožňuje zařízení obratem rozšířit o další tři USB porty a síťové připojení LAN. Dále tento tablet nabízí bezdrátové připojení Wifi a Bluetooth a modul Gobi 3000 HSUPA pro snadnější přenos dat.

 
Cílovým trhem Gladiusu G1050 jsou POS, logistika a řízení skladů a zásob. Modul může být alternativně dodáván se čtečkou 1D/2D čárových kódů, bezkontaktní čtečkou RFID a 2,0 megapixelovou CMOS kamerou pro získávání dat a snímání obrazu.
 

Základní vlastnosti:

  • 10,4" TFT display s rezistivním dotykovým panelem
  • velmi nízká spotřeba
  • plně odolný mobilní terminál pro logistiku skladů a zásob
  • splňuje standardy MIL-STD-810F a krytí IP 54
  • odolný proti pádu z výšky do 122 cm
  • vysoká variabilita bezdrátového připojení
  • zařízení pro identifikaci Barcodu a čipů RFID
  • životnost baterie až 9 hodin
  • 23tlačítková klávesnice
 
Jedna z typických aplikací
 
Více informací nejen o tomto ale i o dalších produktech naleznete na stránkách společnosti Elatec s.r.o., která oficiálně zajišťuje distribuci a servis těchto produktů v ČR.
 

Download a odkazy:

Hodnocení článku: