Jste zde

Nová řada jednotek Poseidon2 pro monitoring prostředí přes IP a další novinky HW group

Nová řada multifunkčních zařízení pro monitoring prostředí Poseidon2, portál SensDesk či přístupový systém SH4 – to jsou novinky, které HW group představí návštěvníkům veletrhu Amper 2014

Poseidon2: inovace úspěšné řady

HW group, český výrobce zařízení pro vzdálený monitoring prostředí, představí na veletrhu Amper řadu novinek. V první řadě je to inovovaná řada multifunkčních monitorovacích jednotek Poseidon2 pro sledování prostředí a zařízení přes LAN/Ethernet. Redesign úspěšného výrobku potvrzuje snahu o co možná nejširší pokrytí potřeb dohledu IT infrastruktury, budov, technologických procesů i průmyslových systémů. Nové prostorově úsporné kovové šasi zvládne provozní teploty od -35 ⁰C do +85 ⁰C, vedle senzorových vstupů a ovládacích výstupů má také výstup napájení pro senzory.  Rychlý Ethernet 10/100 Mbps poskytuje přístup softwarovým službám, které vyhodnocují provozní stavy a odesílají informace či poplachová hlášení obsluze. Systém disponuje interním dataloggerem pro záznam až 250 000 událostí.
 

Portál SensDesk: web i  mobilní aplikace zdarma

Na stánku HW group bude k dispozici také portál SensDesk.com, oceněný čestným uznáním v rámci soutěže o Zlatý Amper v roce 2013. Portál umožňuje sledovat vybrané senzory bez vlastního software. Uživatelé mohou vytvářet skupiny senzorů nejen podle vstupních jednotek, ale také podle veličin či lokalit, ve kterých se senzory nacházejí. Služby portálu jsou uživatelům poskytovány zcela zdarma. Portál je nově podporován také mobilní aplikací, která usnadňuje přístup technikům v terénu.
 
 

Přístupový systém HWg SH4

Čerstvou novinkou je zařízení pro autorizaci přístupu do rackových skříní a technologických prostor pod názvem HWg-SH4. Rodina se skládá z hlavní jednotky HWg-SH4 a dvou podřízených jednotek s názvy HWg-SH4e a HWg-SH4s. Řídící jednotka Hwg-SH4 je nástupcem původní jednotky HWg-SH3 a na rozdíl od svého předchůdce obsahuje možnost připojení 2 RFID čteček a disponuje výrazně vylepšeným protokolem.  Podřízené jednotky HWg-SH4e a HWg-SH4s mají za cíl snížení nákladů na instalaci do 1 racku. 
 
 
S HW group se můžete setkat na veletrhu Amper 2014 na stánku F1.22.
 
 
 
 
Hodnocení článku: