Jste zde

Limitovaná nabídka Rohde & Schwarz: Plná výbava za cenu standardu

Společnost Rohde & Schwarz oznámila promoakci na osciloskopy, analyzátory a napájecí zdroje v plné výbavě za výjimečné ceny. Slevy 48 % na koupi profesionálních produktů.

“Today´s solution for tomorow´s challenge”

Akce platí do 31. 3. 2023 a seznam všech produktů naleznete přímo v nabídce „TODAY'S SOLUTION FOR TOMORROW'S CHALLENGE“.

Německý výrobce Rohde & Schwarz nabízí příležitost zakoupit si vybrané měřicí přístroje v plné výbavě, se všemi dostupnými rozšířeními v cně základní verze, tedy za výrazně zvýhodněnou cenu.
Díky maximální výbavě jsou tak měřicí přístroje připraveny na nejrůznější úkoly, čímž si zvýšíte nejen komfort, ale také přesnost měření při práci.

Bestsellery ze skupin osciloskopy, spektrální analyzátory, napájecí zdroje a analyzátory výkonu

Z nejoblíbenějších produktů zmiňme například osciloskop série RTB2000 se zvětšením šířky pásma ze 70 MHz na 300 MHz, s dekódováním CAN, LIN a jiných sběrnic, generováním vlastních průběhů, s extra velkou pamětí pro ukládání naměřených vzorků a s dalšími užitečnými funkcemi.

 

 

Všechny uvedené produkty z měřicí techniky společnosti Rohde & Schwarz vám v SOS electronic dodají za výhodných podmínek.

Máte zájem o více informací k produktům Rohde & Schwarz nebo o technické poradenství při výběru produktu? Případně máte jinou otázku či požadavek? Kontaktujte obchodní zástupce v SOS electronic.

Download a odkazy:

 

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.