Jste zde

Měřte statické i dynamické signály pomocí jediného přístroje

Měřicí ústředna Keysight DAQ970A je ideálním řešením pro vícekanálové měření napětí, proudu, odporu teploty a dalších veličin, přepínání signálů a další aplikace. Už tak velká univerzálnost této platformy se nyní dále rozšiřuje.

Společnost Keysight Technologies představuje pro tuto platformu nový modul DAQM909A, obsahující čtyři 800 kSa/s 24-bitové digitizery. Díky tomu lze v rámci jedné měřicí ústředny DAQ970A najednou časově synchronně měřit až 12 různých dynamických signálů jako jsou třeba zvuk či vibrace.

Hlavní vlastnosti nového modulu DAQM909A s digitizery jsou:

  • 4 kanály, každý s vlastním 24-bitovým ADC
  • vzorkovací rychlost 800 kSa/s na každém kanále
  • rozsah 36 Vp-p
  • paměť 16 až 48 Mvzorků na kanál
  • vestavěný IEPE proudový zdroj (2 – 4 mA)

Uvedením nového modulu DAQM909A ale dobré zprávy pro stávající i budoucí uživatele ústředen DAQ970A nekončí. Pro uživatele, kteří i nadále používají a preferují sběrnici GPIB je k dispozici nová varianta základní jednotky s označením DAQ973A, která ve standardu obsahuje rozhraní GPIB, LAN i USB. Zároveň je k dispozici nová verze firmwaru, která zvyšuje interní paměť ústředen DAQ970A/973A na 1 milion vzorků a maximální rychlost měření až na 50.000 čtení/s.

Podrobný katalogový list je k dispozici ZDE.

Máte-li zájem si nový digitalizační modul DAQM909A nebo novou verzi základní jednotky DAQ973A vyzkoušet, kontaktujte společnost H TEST a.s., která je prémiovým autorizovaným distributorem produktů Keysight Technologies pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Rakousko.

https://www.htest.cz/

Hodnocení článku: