Jste zde

Multimetry UNI-T: Nová generace pro profesionální měření a spolehlivost

Hledáte spolehlivý a cenově dostupný měřicí přístroj? Nezmeškejte novou generaci UNI-T multimetrů, kterou má SOS electronic přímo skladem. Těchto dvanáct produktů nabízí nejen vynikající vlastnosti, ale také vysokou spolehlivost.

Měřicí přístroje se značkou UNI-T znáte z portfolia SOS electronic již mnoho let. Do skladového sortimentu nedávno doplnili 12 nových a zajímavých produktů z kategorie ručních, klešťových i stolních multimetrů. 

Ruční multimetry Uni-T

UT 601 – cenově výhodný a velmi užitečný širokorozsahový multimetr, zejména pro kondenzátory a rezistory – rozlišení od 0,1 pF a 0,01 Ohm.

UT 58 C – digitální multimetr U, I, R, C, T, f, D plus bzučák nebo jinými slovy klasika v moderním hávu. Ruční volba rozsahů kromě základních veličin potěší také měření teploty, frekvence kapacity, jakož i maximální měřený proud až 20 A AC/DC.

UT 125 C – digitální multimetr 3 3/4, 4000, U, I, R, C, f, bzučák. Malý, ale odolný multimetr s automatickou volbou rozsahů. Ideální také jako druhý“ přístroj do každé dílny.

UT191T – digitální multimetr 6000, TRMS U, I, R, C, f, D, LoZ AC, bzučák, AUTO, IP65. Je to nová generace odolných multimetrů i pro elektroinstalatéry. Mají vysokou ochranu vstupů proti přetížení, odolnost proti prachu a vodě, možnost měření při nižší vstupní impedanci (LoZ), jakož i s použitím „low-pass“ filtru pro odfiltrování rušivých vlivů – vyšších frekvencí.

UT116A – digitální ruční multimetr LCD 3000, U, R, C, D. Specialista na měření pasivních součástek a diod změří i napětí a kontinuitu. Automatická volba rozsahů, měřicí sondy ve tvaru pinzety.

Klešťové multimetry Uni-T

UT216C – klešťový multimetr vyšší třídy U, I, R, f, T, c, TRMS, max. údaj až 6000, vysoká přesnost až do 400 Hz AC veličin a analogový bargraf. Měření v tmavých prostorách usnadňuje zabudované svítidlo s bílou LED. Úsporné napájení pomocí tří 1,5V článků (AAA/R03).
UT 211 B – klešťový multimetr U, I, R, C, auto, TRMS. Univezální měřicí přístroj s rozlišením 0,1 mA AC, který měří AC i DC veličiny. Maximální údaj je až 6000, zabudována je i bezdotyková zkoušečka napětí.
UT220 – klešťový multimetr D63 mm U, I, R, D, auto. Univerzální klešťový multimetr s velkým rozevřením čelistí, maximální AC/DC proud až 2000 A.

 

UT206B – klešťový multimetr LCD 6000, TRMS, U, I, R, C, f, T, D, kontinuita. Pokročilý multimetr „střední“ velikosti s řadou užitečných funkcí, jako je například. měření teploty s rozlišením 0,1 °C, funkce LoZ a měření do 1000 V a 1000 A. Ideální volba pro profesionály.

 UT207B – klešťový multimetr LCD 6000, TRMS, U, I, R, C, f, T, D, kontinuita. Měřicí přístroj velmi podobný předchozímu typu UT206B, ale také s možností měření DC proudů pomocí kleští, ale již bez měření teploty.

 UT210D – klešťový multimetr LCD 2000, U, I, R, C, f, T, kontinuita. Miniaturní TRMS multimetr na AC i DC proud, ideální do stísněných prostor s vysokou hustotou měřených kabelů.

Stolní multimetry Uni-T

UT8803E – stolní digitální multimetr LCD 6000, TRMS, U, I, R, C, D, f, T, hFE, L, kontinuita, SCR (thyristor) test. Nová generace stolního multimetru s automatickou volbou rozsahů, USB rozhraním (PC software test CD v balení), velkým displejem, teplotní sondou a vynikajícím poměrem cena/vlastnosti. Řešení vhodné do výroby, ale také do škol.

Máte zájem o více informací k produktům Uni-T nebo o technické poradenství při výběru vhodného řešení? Případně máte jinou otázku či požadavek?  Kontaktujte, prosím, obchodní zástupce SOS electronic na adrese sales@soselectronic.com.

Nechcete přijít o žádné technické novinky? Sledujte SOS electronic na sociálních sítích Facebook, LinkedIn, YouTube, Twitter, Instagram.

ZDROJ www.soselectronic.com/cz

Download a odkazy:

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.