Jste zde

Nové mixed signal osciloskopy Keysight Infiniium EXR-Series

Společnost Keysight Technologies představila novou rodinu osciloskopů Infiniium EXR, která díky své cenové dostupnosti přináší unikátní kombinaci měřicích funkcí široké škále profesionálních uživatelů. Osciloskopy EXR jsou k dispozici se 4 nebo 8 analogovými kanály a šířkou pásma od 500 MHz do 2,5 GHz.

Pro měření digitálních signálů obsahují osciloskopy řady EXR i 16 kanálový logický analyzátor. Každý analogový vstup je osazen 10 bitovým A/D převodníkem se vzorkovací rychlostí 16 GSa/s. 15,6“ HD obrazovka může být kombinována s externím HD monitorem běžícím v režimu duplikované nebo rozšířené pracovní plochy. Součástí standardní výbavy je i funkce Fault Hunter, známá již z řady MXR, která automatickou analýzou měřeného signálu dokáže vyhledat náhodné nebo velmi zřídka se vyskytující anomálie testovaného průběhu.

Další informace o nových osciloskopech Keysight EXR naleznete na www.keysight.com/find/exr.
Bližší informace  najdete na https://www.htest.cz/merici-technika-keysight-technologies  nebo můžete kontaktovat přímo společnost H TEST a.s., která je prémiovým autorizovaným distributorem produktů Keysight Technologies pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko, Rakousko a Rumunsko.

Hodnocení článku: