Jste zde

Odborník navrhuje používání testerů, dataloggerů a multimetrů značky Voltcraft

Profesionální environmentální měřicí přístroje od značky Voltcraft dokážou spolehlivě měřit a zaznamenávat atmosférický tlak, akustický hluk, intenzitu slunečního záření a další veličiny za rozumnou cenu.

V portfoliu měřicích přístrojů SOS electronic mají přístroje značky Voltcraft pevné místo již dlouhá léta. Jsou to profesionální zařízení, která navzdory své vysoké kvalitě nezatíží rozpočet. Nabízejí bohaté množství funkcí, spolehlivost při měření, ale také kvalitní a stylový design.
Každé zařízení Voltcraft bylo odborně navrženo pro profesionální a vysoce kvalifikovanou práci v průmyslu. Čtyřicet let působení značky Voltcraft na trhu je toho jistě důkazem. Mnohé z těchto měřicích přístrojů jsou dostupné i ve verzích s kalibračním certifikátem. Jistě to oceníte, pokud váš systém řízení jakosti vyžaduje, abyste používali pouze přístroje s platným certifikátem. 
Produktový specialista SOS electronic, Martin Brestovič, vybral ze širokého sortimentu společnosti Voltcraft sedm nových zajímavých měřicích přístrojů, které by neměly chybět při realizaci vašich projektů. Značka Voltcraft nabízí měřicí přístroje pro měření různých veličin v životním prostředí za rozumnou cenu, aniž byste museli obětovat kvalitu.

Testery a dataloggery Voltcraft

  •  DL-161SUSB měřič a datalogger hluku s frekvenčním rozsahem 31,5 Hz –8 kHz, s rozsahem hlasitosti 30–130 dB a rozlišením 0,01 dB. Paměť až na 32 000 měření, perioda měření 2 vteřiny až 24 hodin. Splňuje EN 61 672-1.
  •    SL-100digitální hlukoměr s frekvenčním rozsahem 5 Hz – 8 kHz, s rozsahem hlasitosti 30–130 dB a množstvím funkcí včetně možnosti vyhodnocení dle  charakteristik typu A/C. Splňuje EN 60 651 (IEC 651).
  •    DL-210THuniverzální USB datalogger teploty s rozsahem teploty od –30 do  +60 °C a vlhkosti vzduchu RH od 0 do 100 %. Vzorkovací perioda 1 min. až 24 hod., krytí IP65, paměť na 2× 20 010 měření, výstup ve formátu PDF nebo CSV. Základní přesnost ±0,5 ºC (od 0 do +60 ºC), RH ±3 % (od 40 do 60 %).
  •  PL-110SMměřič intenzity slunečního záření s rozsahem 0–1999 W/m². Ideální přístroj pro aplikace se solárními panely, pro prověření lokálních podmínek a aktuální intenzity záření v daném místě, přesnost ±10 W/m2.
  • PL-135HANtyčový anemometr s teploměrem, pracující na bázi vyhřívaného drátu, je schopen měřit již od nejmenších rychlostí pohybu vzduchu s rozsahem od 0,1 m/s až do 25 m/s. Díky své konstrukci, kde je samotná sonda poměrně úzká a na teleskopické tyči nastavitelné na 32–115 cm. Tento anemometr je velmi vhodný i k měření rychlosti pohybu vzduchu ve vzduchotechnických zařízeních – ventilace, klimatizace/HVAC. Napájení z integrovaného akumulátoru Li-Pol/3,7 V/1000 mAh, USB rozhraní.

 

 

Multimetry Voltcraft

  • VC281univerzální kombinovaný multimetr 2 v 1, s externími proudovými kleštěmi CLA 60 s citlivostí 10 mV/A, schopnými měřit proudy AC i DC (TRMS), CAT III 600 V, max. údaj 6000. Svými parametry a schopností měřit proud i přes proudové kleště je ideálním přístrojem do každé pracovní brašny.
  • VC251 – klasický multimetr CAT III 600 V pro všechny, kdo upřednostňují manuální volbu rozsahů TRMS, max. údaj 2000. Možnost měřit při snížené vstupní impedanci na 400 kiloohmů – tzv. LoZ mode eliminuje falešné výsledky měření od různých indukovaných napětí.

Profesionální měřicí přístroje značky Voltcraft vám v SOS electronic obvykle umí zajistit v krátké dodací lhůtě – od několika dní zhruba až do dvou týdnů. Vybrané produkty značky Voltcraft mají navíc trvale skladem.

Máte zájem o více informací k produktům Voltcraft nebo o technické poradenství při výběru produktu? Případně máte jinou otázku či požadavek? Prosím, kontaktujte obchodní zástupce SOS electronic info@soselectronic.cz, rádi vám pomůžou.

Hodnocení článku: