Jste zde

PicoScope 6000E Series: Nové 8-mi kanálové osciloskopy pro vývoj a testování moderních embedded systémů

Pico Technology představuje novou řadu vysoce výkonných 8-kanálových USB osciloskopů určených pro nejnáročnější měření při vývoji nových generací elektronických zařízení.

Dva modely řady PicoScope 6000E (6804E a 6824E) poskytují 8 až 12 bitů vertikálního rozlišení s šířkou pásma 500 MHz a vzorkovací rychlostí až 5 GSa/s. Osciloskopy disponují 8 analogovými kanály s časovým a amplitudovým rozlišením potřebným pro odhalení i těch nejmenších signálových anomálií a volitelnými digitálními vstupy (8 nebo 16 digitálních kanálů). Intuitivní a snadno použitelný software PicoScope 6 poskytuje širokou škálu funkcí, včetně dekódování sériových sběrnic (ARINC 429, BroadR-Reach, CAN & CAN-FD, FlexRay, I²C, I²S, LIN, Modbus, SENT, UART a mnoho dalších) nebo maskových testů a je k dispozici pro operační systémy Windows, Mac OS a Linux.

Hlavní vlastnosti osciloskopů PicoScope 6000E:

- flexibilní rozlišení FlexRes 8 až 12 bitů (model 6824E)
- 8 analogových kanálů
- 8 nebo 16 digitálních kanálů (volitelně)
- šířka pásma 500 MHz
- duální převodníky 5 GSa/s
- paměť 4 GSa (až 2 GSa na stopu)
- vestavěný arbitrary generátor 50 MHz, 200 MSa/s, 14 bitů
- komunikační rozhraní USB 3.0
- vstupní rozsahy ± 10 mV až ± 20 V
- dekódování sériových sběrnic a maskové testy ve standardu
- časové značení průběhů s vysokým rozlišením
- pokročilé možnosti nastavení spouštění

Osciloskopy řady PicoScope 6000E jsou ideální pro vývojáře, kteří pracují s vysoce výkonnými vestavěnými systémy, věnují se zpracování signálů, výkonové elektronice, mechatronice či experimentům ve fyzikálních laboratořích.

Bližší informace získáte u společnosti H TEST a.s.  která je autorizovaným distributorem produktů společnosti Pico Technology.

 

Hodnocení článku: