Jste zde

Přístroje GW Instek nově v distribuci společnosti H TEST

GW Instek nabízí více než 300 typů osciloskopů, spektrálních analyzátorů, funkčních generátorů,  napájecí zdroje, zátěže nebo testery elektrické bezpečnosti.

Společnost H TEST a.s., přední distributor měřicích přístrojů a systémů pro elektrotechnické obory v regionu střední Evropy, nově doplnila do nabízeného sortimentu produkty firmy GW Instek, jejímž distributorem se oficiálně stala od 1. prosince 2017. Produktové portfolio výrobků GW Instek aktuálně zahrnuje více než 300 přístrojů od osciloskopů, spektrálních analyzátorů, funkčních generátorů po napájecí zdroje, zátěže nebo testery elektrické bezpečnosti. Základní nabídku přístrojů pro všeobecné použití, přehledně uspořádanou dle produktových kategorií, si můžete prohlédnout ZDE.

Produkty GW Instek se dnes prodávají do více než 80 zemí světa. Společnost samotná byla založena v roce 1975 jako Good Will Instrument Company a stala se prvním specializovaným výrobcem elektrických měřicích a testovacích přístrojů na Tchaj-wanu. Kromě centrály v Taipei, Tchai-Wan, má dceřiné společnosti v Číně, Spojených státech, Japonsku, Koreji, Nizozemsku a Malajsii.

Hodnocení článku: