Jste zde

Profesionální přístroje R&S s plnou výbavou teď za skvělé ceny

Máte zájem o osciloskopy, analyzátory nebo napájecí zdroje s kompletním vybavením? V Rohde & Schwarz vám nabízí jedinečnou příležitost! Prodloužili jsme promoakci až do 30. 9. 2023, kde lze získat slevy až 49 % na výběr z profesionálních produktů. Nechte se překvapit jedinečnými cenami a vybavte svou laboratoř nejnovějšími technologiemi.

Německý výrobce Rohde & Schwarz nabízí příležitost zakoupit si vybrané měřicí přístroje v plné výbavě, se všemi dostupnými rozšířeními v ceně základní verze, tedy za výrazně zvýhodněnou cenu. Díky maximální výbavě jsou tak měřicí přístroje připraveny na nejrůznější úkoly, čímž si zvýšíte nejen komfort, ale také přesnost měření při práci

Bestsellery ze skupin osciloskopy, spektrální analyzátory, napájecí zdroje a analyzátory výkonu

Z nejoblíbenějších produktů zmiňme například osciloskop série RTB2000 se zvětšením šířky pásma ze 70 MHz na 300 MHz, s dekódováním CAN, LIN a jiných sběrnic, generováním vlastních průběhů, s extra velkou pamětí pro ukládání naměřených vzorků a s dalšími užitečnými funkcemi.

Nejnovějším přírůstkem je osciloskop Rohde & Schwarz MXO 4 s 13,3" kapacitním dotykovým Full HD displejem přináší několik průlomových funkcí, intuitivní uživatelské rozhraní a skvělou hodnotu za peníze.

Akce platí do 30. 9. 2023 a seznam všech produktů naleznete přímo v nabídce „TODAY'S SOLUTION FOR TOMORROW'S CHALLENGE“.

Všechny uvedené produkty z měřicí techniky společnosti Rohde & Schwarz vám  SOS electronic dodá za výhodných podmínek a v krátké dodací lhůtě.

Potřebujete poradit při výběru produktu nebo se chcete dozvědět více o nabídce společnosti Rohde & Schwarz? Jsme tu pro vás! Vyplňte prosím následující formulář a rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace a odpovědi na vaše otázky. Společně najdeme ideální řešení pro vaše potřeby.

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.